Shiseido Body Relaxing

relaxační perlivá tableta do koupele

Shiseido Body Relaxing relaxační perlivá tableta do koupele
Shiseido Body Relaxing relaxační perlivá tableta do koupele
8 ks

Kód: SHI1114 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Shiseido Body Relaxing
8 ks

Popis produktu Shiseido Body Relaxing

Popis:
Perlivé tablety do koupele Shiseido Body Relaxing vytvoří jedinečnou relaxační koupel, která uvolní vaše tělo i mysl. Osm tablet pro osm nádherně uvolňujících koupelí! Po napuštění vany rozpustíte do lázně tabletu a pak si již můžete užívat nádherné vůně, která vás pozitivně naladí. Bohaté složení tablet mezitím jemně pečuje o pokožku vašeho těla. Dodává jí hydrataci, přirozenou pružnost a vláčnost. Pomocí výživných látek pokožku zpevňuje, posiluje její obranyschopnost a nádherně ji vypíná. Dopřejte si relaxační koupel, která příjemně obohatí váš život!

Účinky:

  • dodává relaxaci tělu i mysli
  • nádherně voní a uvolňuje
  • dodává pokožce jemnost, pružnost a pevnost
  • posiluje obranyschopnost pokožky a vypíná ji
  • hloubkově hydratuje a vyživuje pokožku

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Tabletu rozpusťte v teplé lázni a relaxujte. Po koupeli tělo důkladně opláchněte teplou vodou.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!