Shiseido Bio-Performance

kosmetická sada X.

Shiseido Bio-Performance kosmetická sada X.
Shiseido Bio-Performance kosmetická sada X.
Shiseido Bio-Performance kosmetická sada X.
kosmetická sada X.

Kód: SHI2190 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: multi-aktivní protivráskový krém Bio-Performance Glow Revival Cream 50 ml + péči o oční okolí Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment 3 ml + energizující ochranný koncentrát Ultimune Power Infusing Concentrate 10 ml + koncentrát na oční okolí Ultimune Power Infusing Eye Concentrate 3 ml

Shiseido Bio-Performance
kosmetická sada X.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Podle problému pleti
hydratace, zarudnutí a podráždění
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!