Shiseido Base The Makeup

houbička na tekutý make-up

Shiseido Base The Makeup houbička na tekutý make-up
Shiseido Base The Makeup houbička na tekutý make-up
houbička na tekutý make-up

Kód: SHI1698 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Shiseido Base The Makeup
houbička na tekutý make-up

Popis produktu Shiseido Base The Makeup

Popis:
Houbička na tekutý make-up Shiseido vám usnadní jeho nanášení. S houbičkou Shiseido rozetřete make-up rovnoměrně a precizně. Houbička při nanášení make-upu příjemně klouže po tváři. Vaše líčení se speciální houbičkou bude vypadat jako od profesionálů. Kvalitní materiál zbytečně nevsakuje make-up.

Vlastnosti:

  • rovnoměrná aplikace
  • nepohlcuje make-up
  • jednoduché použití
  • jemný kvalitní materiál

Jak používat:
Naneste make-up na hřbet ruky, použijte aplikační houbičku a jemným vyklepáváním nanášejte na obličej.

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!