Shiseido Accessories

štětec na rty

Shiseido Accessories štětec na rty
Shiseido Accessories štětec na rty
Shiseido Accessories štětec na rty
Shiseido Accessories štětec na rty
štětec na rty

Kód: SHI1701 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Shiseido Accessories
štětec na rty

Popis kosmetiky Shiseido Accessories

Popis:
Dejte svým rtům plnost a krásné kontury se štětcem na rty Shiseido. Rtěnka nanesená štětcem vypadá profesionálně, nalíčení je rovnoměrné a precizní. Štětec na rty Shiseido dovede líčení rtů k dokonalosti. Štětec Sisley Accessories disponuje nejmodernějšími vlákny pro dokonale rovnoměrné nanášení. Pocit naprosté hebkosti při dotyku se rty je příjemným zážitkem spojeným s vaším líčením. Štětce Sisley byly navrženy francouzským odborníkem ve výrobě štětců s tradicí od roku 1793.

Vlastnosti:

  • kvalitní štětiny
  • podporuje přesné nanášení rtěnky nebo lesku

Jak používat:
Obkreslete obrys rtů a následně vyplňte jejich celou plochu. Kartáček čistěte speciálním přípravkem nebo jemným mýdlem. Nechte volně uschnout.

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!