Shiseido Accessories

štětec na oční linky

Shiseido Accessories štětec na oční linky
Shiseido Accessories štětec na oční linky
Shiseido Accessories štětec na oční linky
Výprodej
štětec na oční linky
373

Kód: SHI2207 | 3 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 11. 2018
Shiseido Accessories
štětec na oční linky | 373

Popis kosmetiky Shiseido Accessories

Štětec na oční linky Shiseido Accessories usnadňuje aplikaci očního krému a pomáhá vykreslit dokonalé jemné nebo výrazné oční linky.

Vlastnosti:

  • má jednoduchý a přitom praktický zahnutý tvar
  • má ergonomicky tvarovanou rukojeť pro precizní aplikaci
  • snadno se používá po celém obvodu očních víček
  • štěteček neztrácí svůj tvar ani nepouští štětiny

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!