Shakira Stoaletní voda pro ženy

3×
Shakira S toaletní voda pro ženy
Shakira S toaletní voda pro ženy
80 ml

Kód: SHA0002 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Shakira S
Složení

Dámský parfém Shakira Scent S by Shakira je orientálně-květinovou vůní pro ženy. Složení parfému je harmonické a melodické jako hudba Shakiry. Parfém v sobě snoubí tóny vanilky, jantaru, jasmínu či čerstvého dřeva. Celkově působí složení parfému velmi vyváženě a příjemně.

Shakira sama k parfému dodává: „Stejně jako píseň, se parfém skládá z jednotlivých složek, které tvoří harmonii.“ Parfém Shakira Scent S by Shakira je pro každého, kdo má rád gurmánské vůně, je navíc velmi něžný a lehký. Vůně Scent S by Shakira je vhodná pro každodenní nošení, je velmi ženská a bohatá, těšte se proto na spoustu komplimentů. Také flakón parfému je velice krásný, je vytvořen z vysoce kvalitního skla a tvarem připomíná břišní tanečnici. Samotný parfém má nádherně zlatavou barvu.

Shakira je talentovanou zpěvačkou a skladatelkou, založila také charitativní organizaci pro vzdělávání chudých dětí. Užívejte si svoji slávu s parfémem Shakira Scent S by Shakira.

Složení

Složení
ambra, vanilka, dřevo, jasmín, benzoin
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Shakira

Parfémy Shakira | Shakira – Kolumbijská zpěvačka s libanonskými kořeny vystupující pod uměleckým jménem Shakira svými chytlavými melodiemi odkryla svůj talent už v dětství. I když byla zpočátku známá pouze v Latinské Americe, ve světových hudebních žebříčcích uspěla svým mixem hudebního stylu Jižní Ameriky a Středního Východu. Není divu, že se pustila i do světa parfémů. Sexy vůně prostě k sexy ženě patří, stejně tak k temperamentnímu latinskoamerickému stylu. Její parfémy Shakira jsou odvážné, sexy a prostě vás dostanou.

Recenze Shakira S