Shaik Opulent Shaik Gold Edition

parfémovaná voda pro muže 100 ml

Shaik Opulent Shaik Gold Edition parfémovaná voda pro muže 100 ml
100 ml
7 784

Kód: SHO0251 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Shaik Opulent Shaik Gold Edition
100 ml | 7 784

Popis parfému Shaik Opulent Shaik Gold Edition

Opulent Shaik Gold Edition je orientální vůně pro muže z portfolia bahrajnské značky luxusního zboží Shaik. Tato mladá značka, založená roku 2007 v Bahrajnském království, nabízí exkluzivní módní doplňky, šperky a v neposlední řadě špičkové nikové (niche) parfémy, to vše ve speciálním, nesmírně luxusním balení. Značka Shaik si zakládá na blahobytném stylu a výjimečnosti. Distingovaná parfémovaná voda Opulent Shaik Gold Edition nabízí vůni vyznačující se suverénním, státnickým typem mužnosti.

Vášnivé a romantické parfémy značky Shaik odráží představu arabského Šejka a tím v sobě nesou kousek dávné, mytické Arábie. Značka Shaik usiluje o spojení romantické představy Orientu a stylu a praktičnosti Západu, a vytváří tak emocionální i myšlenkový most mezi Východem a Západem. Parfémovaná voda Opulent Shaik Gold Edition, orientální vůně současně se vyznačující jistou ambrovou fougere charakteristikou, je toho dokonalým příkladem. Kombinuje v sobě tradiční a exkluzivní ingredience s tím nejlepším kořením a výsledkem je vytříbeně noblesní vůně s výrazným charakterem, kterou nepohrdnou ani ty nejsuverénnější muži s vůdčí povahou při významných formálních příležitostech.

Parfémovaná voda Opulent Shaik Gold Edition se v hlavě otevírá akordy růžového a černého pepře a šafránu. V srdci zavoní levandule, růže a pelargonie a základ sestává z tónů santalového dřeva, fazole tonka, dřeva oud (agarového dřeva) a ambry. Celkové aroma, spojující svěže kořenité, aromatické a hřejivě kořenité stránky s růžovými, oudovými a balzámovými aspekty, je královsky vytříbené, specificky mužné a především plné nezaměnitelného charakteru. Shaik Opulent Shaik Gold Edition je vůní pravých mužů s vůdčími ambicemi, kteří vědí, že si zaslouží jen to nejlepší.

Opulent Shaik Gold Edition se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Toto mistrovské vonné dílo značky Shaik si získá především ty, pro které vylo vytvořeno, tedy muže se suverénním, vůdcovským charakterem. Zejména pak ty, kteří mají rádi orientální vůně s výraznými kořenitými a aromatickými stránkami. Stejně tak nadchne všechny milovníky špičkově kvalitních nikových parfémů, nápaditým způsobem spojujících luxus a hojnost Orientu s vytříbeným stylem Západu. Shaik Opulent Shaik Gold Edition podtrhne distinktivní mužný charakter svého nositele a spolehlivě mu zajistí obdivnou pozornost okolí.

Shaik Opulent Shaik Gold Edition nadchne také svým nádherným balením. Nápadný flakon zcela originálního designu je pravé mistrovské dílo. Vpravdě královský uzávěr, dekorovaný přepychově působícím modrým krystalem, originální ozdobný sáček a elegantní tmavá krabička dovršují naprosto luxusní dojem. Vyzkoušejte parfémovanou vodu s mužnou vůní hodnou pravých státníků a zamilujte se do díla luxusní bahrajnské značky, originálně ve svých parfémech spojující opulentnost Orientu a styl Západu. Špičková kvalita, nádherná, nezaměnitelná vůně a zcela unikátní balení činí z parfémované vody Opulent Shaik Gold Edition také dokonalý vonný dárek pro výjimečného muže z vašeho okolí.

Shaik Opulent Shaik Gold Edition  – mužná, vytříbená a luxusní orientální vůně, spojující v sobě to nejlepší z Orientu a Západu.

Složení

Hlava
pepř, růžový pepř, šafrán
Srdce
levandule, růže
Základ
agarové dřevo, pravá ambra, santalové dřevo, tonka fazole
Druh vůně
orientální

O značce Shaik

Společnost Shaik byla založena v roce 2007 v Bahrajnu. Specializuje se na tvorbu přepychových klenotů, dárkového a módního zboží a prvotřídních parfémů, určených pro ty nejnáročnější zákazníky z řad žen i mužů. Shaik podle svých vlastních slov usiluje o propojení romantiky Orientu s praktičností Západu - o vybudování jakéhosi emočního a intelektuálního mostu mezi těmito dvěma velmi odlišnými světy. A nutno uznat, že se jí to daří.
Shaik je tajemný princ pouště – krásný a silný, neviditelný a všudypřítomný. Rozdává bohatství a požehnání všem, kteří mají to štěstí, že se s ním setkají… Shaik je linie mimořádně vášnivých a romantických vůní zrozených v zemi pohádkových dun, žhnoucího slunce a mystického Stromu života, už několik set let rostoucího uprostřed vyprahlé pustiny bez jediného zdroje vody.
Všechny parfémy Shaik jsou ručně vyráběny z těch nejvybranějších francouzských ingrediencí – ovšem v arabském stylu. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich přenádherné flakony zdobené stříbrem a krystaly Swarovski (Classic editions) či zlatem, safíry a diamanty (Precious editions). Značka Shaik jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí skutečný luxus, přičemž nehledí na cenu, propadli kouzlu Orientu a chtějí pro sebe jen to nejlepší.

Recenze Shaik Opulent Shaik Gold Edition

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!