Shaik Chic Shaik Bleu No.30 parfémovaná voda pro ženy

Shaik Chic Shaik Bleu No.30 parfémovaná voda pro ženy
Shaik Chic Shaik Bleu No.30 parfémovaná voda pro ženy
60 ml

Kód: SHO0257 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Shaik Chic Shaik Bleu No.30
Složení

Chic Shaik Bleu No.30 je aromatická květinová dřevitá vůně pro ženy z portfolia bahrajnské značky luxusního zboží Shaik. Tato mladá značka, založená roku 2007 v Bahrajnském království, nabízí exkluzivní módní doplňky, šperky a v neposlední řadě špičkové nikové (niche) parfémy, to vše ve speciálním, nesmírně luxusním balení. Značka Shaik si zakládá na blahobytném stylu a výjimečnosti. Podmanivá parfémovaná voda Chic Shaik Bleu No.30 překypuje luxusní hojností a současně vytříbeným stylem a optimismem.

Značka Shaik usiluje o spojení romantické představy Orientu a stylu a praktičnosti Západu, a vytváří tak emocionální i myšlenkový most mezi Východem a Západem. Vášnivé a romantické parfémy značky Shaik odráží představu arabského Šejka a tím v sobě nesou kousek dávné, mytické Arábie. Parfémovaná voda Chic Shaik Bleu No.30, spojující luxus a vybroušenost s optimistickým tónem, nám, jak uvádí zástupci značky, přiblíží Šejkovu říši se všemi jejími smyslovými požitky a potěšeními.

Vonná kompozice Shaik Chic Shaik Bleu No.30 se v hlavě otevírá akordy bergamotu, kardamomu a mučenky jedlé (známé také jako marakuja). V srdci zavoní opět mučenka, provázená růží, jasmínem a pačuli, a základ sestává z tónů vanilky, ambry, fazole tonka a opět pačuli. Celkové aroma, propojující hřejivě kořenité, aromatické, sladké a balzámové stránky s poutavým dotekem pačuli, je hřejivé, svůdně lákavé, okouzlující a plné života a romantiky. Nesmírně podmanivá a uchvacující parfémovaná voda Shaik Chic Shaik Bleu No.30 vám dodá pocit, že jste pravou královnou v arabské pohádce.

Chic Shaik Bleu No.30 se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Navždy si toto mistrovské vonné dílo značky Shaik získá ženy, které mají rády hojností oplývající květinové vůně s výraznými aromatickými stránkami a atraktivním dotekem orientální exotiky. Stejně tak nadchne všechny milovnice špičkově kvalitních nikových parfémů, nápaditým způsobem spojujících luxus a hojnost Orientu s vytříbeným stylem Západu. Svou nositelku vezme Shaik Chic Shaik Bleu No.30 na nádhernou vonnou výpravu do magické říše arabského Šejka a spolehlivě jí pomůže zajistit obdivnou pozornost okolí.

Shaik Chic Shaik Bleu No.30 nadchne také svým nádherným balením. Nápadný flakon zcela originálního designu je pravé mistrovské dílo. Zdobný uzávěr, dekorovaný přepychově působícím modrým kamenem, a elegantní tmavá krabička dovršují naprosto luxusní dojem. Vyzkoušejte parfémovanou vodu s vůní plnou hojnosti, stylu, života a romantiky a zamilujte se do díla luxusní bahrajnské značky, originálně ve svých parfémech spojující opulentnost Orientu a styl Západu. Špičková kvalita, nádherná, nezaměnitelná vůně a zcela unikátní balení činí z parfémované vody Chic Shaik Bleu No.30 také dokonalý vonný dárek pro výjimečnou ženu z vašeho okolí.

Shaik Chic Shaik Bleu No.30 – podmanivá, lákavá, okouzlující i optimistická vůně, inspirovaná smyslovými požitky říše arabského Šejka.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, mučenka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pačuli, mučenka, jasmín, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pačuli, vanilka, tonka fazole
Druh vůně
květinová

O značce Shaik

Společnost Shaik byla založena v roce 2007 v Bahrajnu. Specializuje se na tvorbu přepychových klenotů, dárkového a módního zboží a prvotřídních parfémů, určených pro ty nejnáročnější zákazníky z řad žen i mužů. Shaik podle svých vlastních slov usiluje o propojení romantiky Orientu s praktičností Západu - o vybudování jakéhosi emočního a intelektuálního mostu mezi těmito dvěma velmi odlišnými světy. A nutno uznat, že se jí to daří.
Shaik je tajemný princ pouště – krásný a silný, neviditelný a všudypřítomný. Rozdává bohatství a požehnání všem, kteří mají to štěstí, že se s ním setkají… Shaik je linie mimořádně vášnivých a romantických vůní zrozených v zemi pohádkových dun, žhnoucího slunce a mystického Stromu života, už několik set let rostoucího uprostřed vyprahlé pustiny bez jediného zdroje vody.
Všechny parfémy Shaik jsou ručně vyráběny z těch nejvybranějších francouzských ingrediencí – ovšem v arabském stylu. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich přenádherné flakony zdobené stříbrem a krystaly Swarovski (Classic editions) či zlatem, safíry a diamanty (Precious editions). Značka Shaik jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí skutečný luxus, přičemž nehledí na cenu, propadli kouzlu Orientu a chtějí pro sebe jen to nejlepší.

Recenze Shaik Chic Shaik Bleu No.30