Přejít na hlavní obsah

SEZNAMTE SE S NAŠÍM ZABIJÁKEM PUPÍNKŮ!

Chcete mít dobrý pocit ze zdravé pleti? ESPADA vám umožní začít s čistým štítem! Toto účinné zařízení podobné světelnému meči zajistí nádherně čistou a hebkou pleť. ESPADA využívá duální technologii LED-Pulse pro extra hojivý účinek, je vyrobena z antibakteriálního silikonu a má chytrý pleťový sensor, který umožňuje zcela bezpečné použití profesionálního modrého LED světla pro boj s akné.
 
Dvojitá síla laserově přesného modrého LED světla & pulzací T-Sonic™ ničí bakterie zodpovědné za vznik akné, eliminuje už vzniklé pupínky nebo stopy po nich, redukuje nedokonalosti i zanícení a reguluje produkci kožního mazu, čímž předchází novým projevům aknózní pleti. Stačí pleť vyčistit, zapnout zařízení ESPADA a pak už jen ZAMÍŘIT, OŠETŘIT & ZLIKVIDOVAT všechny nedokonalosti!

celý text skrýt text

JAK POUŽÍVAT

1. PŘIPRAVIT Odstraňte z pleti veškeré nečistoty a make-up. Modré světlo zařízení ESPADA nejlépe účinkuje na čisté a suché pleti.

2. ZAMÍŘIT Zařízení aktivujte jedním stiskem středového tlačítka a namiřte na pupínek pomocí červeného světla. 

3. OŠETŘIT Jemně přiložte zařízení k pupínku a podržte je na místě po dobu 30 vteřin. Zařízení vás pulzacemi samo upozorní, až bude ošetření u konce.

4. A ZNOVU Po 30 vteřinách se přesuňte k další problematické části obličeje, kterou chcete ošetřit, a celý proces zopakujte.

POSLEDNÍ KRŮČEK K DOKONALÉ PLETI

Objevte krásu čisté, zklidněné a sebevědomé pleti díky gelu ESPADA™ BHA+PHA Blemish Solution!

Tento koncentrovaný a přitom lehký gel obsahuje účinnou 2% kyselinu salicylovou & vilín pro jemný peeling a uvolnění pórů, niacinamid & tea tree oil pro rychlou minimalizaci pupínků, zredukování vytrvalých nedokonalostí, zmírnění zarudnutí a nového akné, a kombinaci pantenolu & kyseliny laktobionové, která zklidní a hydratuje pleť, čímž zajistí její bezchybný, zářivý vzhled.

JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ V BOJI S AKNÉ!

BHA+PHA Blemish Solution je součástí kolekce ESPADA™ a můžete je použít i jako rychlou pomoc na povrchové pupínky.

Dá se také zkombinovat s ESPADA™ zařízením proti akné na principu modrého LED světla, které cílí na pupínky ještě před tím, než se ukážou na povrchu. Váš boj s akné tak bude super účinný, protože vám s ním pomůže dvojitá síla zaměřená na individuální nedokonalosti.