Sesderma Repaskin Pediatrics opalovací sprej pro děti SPF 50+

Sesderma Repaskin Pediatrics opalovací sprej pro děti SPF 50+
Sesderma Repaskin Pediatrics opalovací sprej pro děti SPF 50+
200 ml
750

Kód: SED03991 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Sesderma Repaskin Pediatrics
Vlastnosti

Opalovací přípravek Sesderma Repaskin Pediatrics slouží jako dokonalá ochrana před slunečním zářením pro dětskou pokožku.

Vlastnosti:

  • chrání kůži před UVA i UVB zářením
  • chrání před spálením kůže
  • má voděodolnou texturu
  • hydratuje dětskou pokožku

Složení:

  • bez alkoholu

Jak používat:
Aplikujte prostředek přibližně 20 minut před vystavením kůže slunci. Nastříkejte v dostatečném množství na pokožku před sluněním. Aplikaci opakujte zejména před a po koupání, po setření nebo osušení ručníkem.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)

O značce Sesderma

p>V roce 1989 tým profesionálů s dermatologickými a farmaceutickými zkušenostmi založil kosmetickou značku Sesderma. Na základě přímého kontaktu s pacienty rozvíjeli specifické produkty pro jednotlivé kožní problémy. Sesderma byla první farmaceutickou společností ve Španělsku, která vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.
Díky bohatým zkušenostem, které společnost Sesderma získala pomocí zpětné vazby od svých zákazníků, dnes nabízí širokou škálu výrobků v mnoha kosmetických řadách. Značka provádí neustále další výzkumy a využívá technologický pokrok, aby svým zákazníkům mohla nabídnout to nejlepší pro jejich potřeby.
Vysoce kvalitní kosmetické přípravky se dnes prodávají ve více než 40 zemích světa a zájem o ně neustále roste. Značka Sesderma obdržela i řadu prestižních ocenění. Vyzkoušejte i vy speciální produkty od značky Sesderma, které vaším potřebám rozumí!

Recenze Sesderma Repaskin Pediatrics