SESDERMA C-VIT kosmetická sada VII. | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Sesderma C-Vit

kosmetická sada VII.

Sesderma C-Vit kosmetická sada VII.
Sesderma C-Vit kosmetická sada VII.
Sesderma C-Vit kosmetická sada VII.
Novinka
1 062

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: SED03351 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: lipozomální sérum pro rozjasnění pleti C-VIT 30 ml + multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy Sublime Oil 50 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Sesderma

V roce 1989 tým profesionálů s dermatologickými a farmaceutickými zkušenostmi založil kosmetickou značku Sesderma. Na základě přímého kontaktu s pacienty rozvíjeli specifické produkty pro jednotlivé kožní problémy. Sesderma byla první farmaceutickou společností ve Španělsku, která vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.
Díky bohatým zkušenostem, které společnost Sesderma získala pomocí zpětné vazby od svých zákazníků, dnes nabízí širokou škálu výrobků v mnoha kosmetických řadách. Značka provádí neustále další výzkumy a využívá technologický pokrok, aby svým zákazníkům mohla nabídnout to nejlepší pro jejich potřeby.
Vysoce kvalitní kosmetické přípravky se dnes prodávají ve více než 40 zemích světa a zájem o ně neustále roste. Značka Sesderma obdržela i řadu prestižních ocenění. Vyzkoušejte i vy speciální produkty od značky Sesderma, které vaším potřebám rozumí!