Sesderma C-Vit

kosmetická sada VII.

1×
Sesderma C-Vit kosmetická sada VII.
Sesderma C-Vit kosmetická sada VII.
Sesderma C-Vit kosmetická sada VII.
1 062

Kód: SED03351 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: lipozomální sérum pro rozjasnění pleti C-VIT 30 ml + multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy Sublime Oil 50 ml

ks
Večerní doručení Ostrava
pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Sesderma C-Vit
| 1 062

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Sesderma

V roce 1989 tým profesionálů s dermatologickými a farmaceutickými zkušenostmi založil kosmetickou značku Sesderma. Na základě přímého kontaktu s pacienty rozvíjeli specifické produkty pro jednotlivé kožní problémy. Sesderma byla první farmaceutickou společností ve Španělsku, která vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.
Díky bohatým zkušenostem, které společnost Sesderma získala pomocí zpětné vazby od svých zákazníků, dnes nabízí širokou škálu výrobků v mnoha kosmetických řadách. Značka provádí neustále další výzkumy a využívá technologický pokrok, aby svým zákazníkům mohla nabídnout to nejlepší pro jejich potřeby.
Vysoce kvalitní kosmetické přípravky se dnes prodávají ve více než 40 zemích světa a zájem o ně neustále roste. Značka Sesderma obdržela i řadu prestižních ocenění. Vyzkoušejte i vy speciální produkty od značky Sesderma, které vaším potřebám rozumí!