Sesderma C-Vit

kosmetická sada IV.

Sesderma C-Vit kosmetická sada IV.
Sesderma C-Vit kosmetická sada IV.
kosmetická sada IV.

Kód: SED3213 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: lipozomální sérum pro rozjasnění pleti C-Vit 30 ml + hydratační gel na rozšířené a popraskané žilky a pleť se sklonem akné Azelac 50 ml

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Sesderma C-Vit
kosmetická sada IV.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, problematická
Účinek
proti akné, proti začervenání, zklidnění
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Sesderma

V roce 1989 tým profesionálů s dermatologickými a farmaceutickými zkušenostmi založil kosmetickou značku Sesderma. Na základě přímého kontaktu s pacienty rozvíjeli specifické produkty pro jednotlivé kožní problémy. Sesderma byla první farmaceutickou společností ve Španělsku, která vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.
Díky bohatým zkušenostem, které společnost Sesderma získala pomocí zpětné vazby od svých zákazníků, dnes nabízí širokou škálu výrobků v mnoha kosmetických řadách. Značka provádí neustále další výzkumy a využívá technologický pokrok, aby svým zákazníkům mohla nabídnout to nejlepší pro jejich potřeby.
Vysoce kvalitní kosmetické přípravky se dnes prodávají ve více než 40 zemích světa a zájem o ně neustále roste. Značka Sesderma obdržela i řadu prestižních ocenění. Vyzkoušejte i vy speciální produkty od značky Sesderma, které vaším potřebám rozumí!