Sesderma Antibolsas

kosmetická sada I.

Sesderma Antibolsas kosmetická sada I.
Sesderma Antibolsas kosmetická sada I.
Doprava zdarma
kosmetická sada I.
1 056

Kód: SED3013 | Více než 20 ks skladem

Angioses rozjasňující oční gel proti otokům a tmavým kruhům 15 ml + C-Vit proti otokům a tmavým kruhům oční protivráskový krém 15 ml

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Sesderma Antibolsas
kosmetická sada I. | 1 056

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
revitalizace, rozjasnění
Věk
první vrásky

O značce Sesderma

V roce 1989 tým profesionálů s dermatologickými a farmaceutickými zkušenostmi založil kosmetickou značku Sesderma. Na základě přímého kontaktu s pacienty rozvíjeli specifické produkty pro jednotlivé kožní problémy. Sesderma byla první farmaceutickou společností ve Španělsku, která vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.
Díky bohatým zkušenostem, které společnost Sesderma získala pomocí zpětné vazby od svých zákazníků, dnes nabízí širokou škálu výrobků v mnoha kosmetických řadách. Značka provádí neustále další výzkumy a využívá technologický pokrok, aby svým zákazníkům mohla nabídnout to nejlepší pro jejich potřeby.
Vysoce kvalitní kosmetické přípravky se dnes prodávají ve více než 40 zemích světa a zájem o ně neustále roste. Značka Sesderma obdržela i řadu prestižních ocenění. Vyzkoušejte i vy speciální produkty od značky Sesderma, které vaším potřebám rozumí!