Přejít na hlavní obsah

OBJEVTE SÍLU INOVATIVNÍCH PLEŤOVÝCH SÉR

LANCÔME

Rénergie H. C. F. Triple Serum

Objevte inovativní trojité sérum Rénergie H.C.F.. Jedna trojitá dávka s kyselinou hyaluronovou, C+ Niacinamidem a kyselinou ferulovou, která pomáhá obnovovat pleť vrstvu po vrstvě. Toto sérum si poradí se ztrátou objemu pleti, vráskami a tmavými skvrnami. Kombinujte ho s krémem Rénergie Multi-Lift Ultra, abyste dosáhli těch nejlepších možných výsledků!

KIEHL'S

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Vylepšená podoba séra s vyšší koncentrací vitamínu C (12,5%) a nově i kyselinou hyaluronovou. Nová receptura rychle působí na zkvalitňování textury pleti, viditelné zvyšování jasu a redukci jemných vrásek v obličeji. Pro lepší hydrataci sérum kombinujte s krémem Ultra Facial Cream nebo pro viditelnější účinek proti stárnutí vyzkoušejte Super Multi-Corrective Cream.

BIOTHERM

Blue Retinol Night Serum

Blue Retinol noční sérum s retinolem obsahuje 0,25 % čistého retinolu - vysoce účinného na obnovu pleti, sjednocení vrásek a textury pleti a také 1% Life Plankton™ pro regeneraci pleti. Pro ještě větší zlepšení textury pleti použijte krém Blue Therpay Pro-Retinol nebo zvolte Blue Therapy Uplift pro zpevnění.