L’ORÉAL PROFESSIONNEL – SERIOXYL

SERIOXYL DENSER HAIR

SÉRUM PRO ZLEPŠENÍ RŮSTU VLASŮ NA CM2

Sérum dlouhodobě zlepšuje růst vlasů. Dodává jim hustotu, posiluje je a stimuluje vlasovou pokožku. Vlasová kúra dosahuje unikátních výsledků, a to až 1700 nových vlasů za 3 měsíce. 

• Technologie Stemoxydine 5%
Revoluční aktivní složka vytváří optimální prostředí pro stimulaci kmenových buněk a podporuje tak rychlejší růst nového vlasu.
• Neohesperidin
Silná antioxidační molekula, nacházející se v mnoha citrusových plodech, chrání cibulky vlasů proti oxidaci a zajišťuje jejich správné fungování.
 

Aplikace:
Pipetou rovnoměrně aplikujte až 8 dávek séra přímo na vlasovou pokožku ke kořínkům. Vmasírujte konečky prstů, neoplachujte. Používejte každý večer po dobu 3 měsíců.

celý text skrýt text

SERIOXYL THICKER HAIR

SÉRUM PRO ZPEVŇENÍ A ZVĚTŠENÍ PRŮMĚRU VLASU

Sérum, určené pro vlasy postrádající hustotu, zpevňuje a zvětšuje průměr vlasového vlákna, a to s okamžitým i kumulativním dlouhodobým výsledkem.

• Technologie Intra-Cylane
Zahušťuje a posiluje strukturu uvnitř vlasového vlákna a zpevňuje tak celý vlas.
 

Aplikace:
Do vlhkých délek vlasů rovnoměrně aplikujte několik dávek pumpičky. Nechte přirozeně uschnout nebo vyfoukejte pomocí fénu. Používejte minimálně po dobu 3 měsíců, protože výsledky použití séra jsou kumulativní – vlas je neustále víc a víc posilován.

celý text skrýt text

SERIOXYL DENSER HAIR GELÉE

ŘEŠENÍ PRO KRÁTKÉ VLASY

Gelové sérum vyživuje a hydratuje vlasy postrádající hustotu a stimuluje vlasové váčky. Pečuje o vlasovou pokožku a zajišťuje, že vlasy vypadají hustější. Vlasová kúra dosahuje unikátních výsledků, a to až 1700 nových vlasů za 3 měsíce.  

• Technologie Stemoxydine 5%, glycerin
Vytváří optimální prostředí pro stimulaci kmenových buněk, a tím pomáhá novému vlasu rychleji narůst.
 

Aplikace:
Pipetou rovnoměrně aplikujte 4 dávky gelového séra přímo na vlasovou pokožku ke kořínkům. Vmasírujte konečky prstů, neoplachujte. Používejte denně po dobu 3 měsíců.

celý text skrýt text


CO JE SERIOXYL?

  
Serioxyl je kompletní profesionální program pro dodání hustoty a posílení vlasů a stimulaci vlasové pokožky.
 
Efektivně bojuje se všemi 4 příznaky řídnutí vlasů – menší hustotou, menším objemem, křehkým vlasovým vláknem a tenkostí vlasového vlákna.

celý text skrýt text

O značce L’oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí. Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky. Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.