Sergio Tacchini Clubtoaletní voda pro muže

Sergio Tacchini Club toaletní voda pro muže
Sergio Tacchini Club toaletní voda pro muže
100 ml
462

Kód: SET0090 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020

Popis parfému Sergio Tacchini Club
Složení

Moderní toaletní voda pro muže Sergio Tacchini Club s pikantní příchutí. Osvěžující a zároveň jemná kompozice přinášející do života pánů vzrušení a patřičnou hrdost. Hřejivé poznání, kterému podlehnete během krátké chvilky. Šumivé vyjádření, jemuž se budete oddávat s chutí a s nadšením.

Sergio Tacchini Club je toaletní voda pro muže mnoha tváří. Intenzivní, osobitá a překvapující kombinace složek, jimž dáte přednost. Je to například levandule, pižmo, mech nebo ananasové listy. Užívejte si chladivého oparu kolem svého těla, který se stane magnetem pro ženy.

Flakónek toaletní vody pro muže Sergio Tacchini Club má vzhledem ke svému vonnému vyjádření naprosto jednoznačné zabarvení. Jsou to světle modré odstíny, z nichž doslova čpí ona zmiňovaná čerstvost. Užívejte si aromatického souznění a nalezněte vůni, jež vás podrží v jakékoliv situaci.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
yuzu, bergamot, citrusy
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ananas, vodní tóny, levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, naplavené dřevo, lišejník
Druh vůně
aromatická

O značce Sergio Tacchini

Parfémy Sergio Tacchini | Sergio Tacchini - Sergio Tacchini je pojem v profesionálním tenise i v módním návrhářství. V 17 letech se stal profesionálním tenistou, stal se mistrem Itálie, odnesl se mimo jiné pět vítězství ve dvouhře a jedno ve čtyřhře z Davis Cupu. Módní italskou značku Sergio Tacchini si oblíbili tenisté, protože uměl experimentovat s barvami a materiálem, přinášel nový styl, elegantní a zajímavé oblečení na tenis. Úspěch nenechal dlouho na sebe čekat a výroba se rozšířila i do dalších sportů - lyžování, fitness, jachting, golf i volný čas. Parfémy Sergio Tacchini oslovují zejména aktivní osobnosti se sportovním duchem.

Recenze Sergio Tacchini Club