Serge Lutens Sidi Bel-Abbes

parfémovaná voda unisex 50 ml

Serge Lutens Sidi Bel-Abbes parfémovaná voda unisex 50 ml
Serge Lutens Sidi Bel-Abbes parfémovaná voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: SER0277 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Serge Lutens Sidi Bel-Abbes
50 ml

Popis parfému Serge Lutens Sidi Bel-Abbes

Unisex parfémovaná voda Serge Lutens Sidi Bel-Abbes je dokonalou vůní pro všechny nezávislé ženy a muže, kteří žijí podle svých vlastních pravidel.

  • unisex vůně – pro muže i pro ženy
  • na večerní nošení a speciální příležitosti

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Serge Lutens

Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

Recenze Serge Lutens Sidi Bel-Abbes

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!