Serge Lutens Santal Majusculeparfémovaná voda unisex

2×
Serge Lutens Santal Majuscule parfémovaná voda unisex
Serge Lutens Santal Majuscule parfémovaná voda unisex
50 ml

Kód: SER0136 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Serge Lutens Santal Majuscule
Složení

Santal Majuscule je orientální dřevitá vůně pro ženy a muže z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho exkluzivní unikátní parfémy se staly nesmírně uznávanými, až kultovními. Serge Lutens úzce spolupracuje s renomovaným návrhářem parfémů Christopherem Sheldrakem, na vzniku parfémů značky se podíleli také Maurice Roucel či Gilles Romey. Parfémovanou vodu Santal Majuscule s vůní představující úchvatné santalové dřevo v nádherné dvojici s růží vytvořil Christopher Sheldrake.

Parfémovaná voda Serge Lutens Santal Majuscule, jejíž název se dá přeložit jako „Santalové dřevo s velkým písmenem“, rozehrává věčnou harmonii úchvatné klasické orientální dřevité noty s krémovými a kouřovitými charakteristikami a růže. Neočekávaný obrat dodává akord kakaa, který zde není suchý a pudrovitý, ale přináší lahodný čokoládový dotek, nádherně se snoubící s mléčností santalového dřeva v lehce gurmánském akcentu. Vonná kompozice Santal Majuscule zahrnuje jen tři akordy – santalové dřevo, kakao a damašskou růži – ale výsledné aroma působí bohatě, plně a hluboce.

Serge Lutens Santal Majuscule, parfémovaná voda rozehrávající téma santalového dřeva se šarmem, harmonií a bezstarostným přístupem, spojuje dřevité, hřejivě kořenité a balzámové stránky s nádhernou růží. O parfémované vodě Santal Majuscule sám Serge Lutens svým obvyklým trochu záhadným básnickým způsobem říká: „Santalové dřevo napsané velkými písmeny, v plném rozsahu a v životní velikosti! Nenásleduj mé příkazy, následuj mé ticho. Pod vlivem hořkého kakaa se santalové dřevo noří hluboko do sametové pasti.“

Parfémovaná voda Santal Majuscule se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit výjimečnosti a dotek bezstarostnosti. Serge Lutens Santal Majuscule si samozřejmě navždy získá zejména ženy a muže, kteří mají rádi vůni santalového dřeva, obzvláště pak v harmonické dvojici s akordem růže. Tuto parfémovanou vodu si oblíbí také každý, kdo dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu, mistrovství a nápaditost.

Kromě šarmantní a harmonické vůně a nebývalé trvalosti zaujme Serge Lutens Santal Majuscule také svým balením. Jemný světlý flakon atraktivně přímočarého designu doplňuje elegantní tmavá krabička. Vyzkoušejte vůni od značky nesoucí jméno renomovaného a oceňovaného umělce a obohaťte svou kosmetickou výbavu o nesmírně vydařenou interpretaci santalového dřeva. Santal Majuscule se také hodí jako skvělý dárek pro milovníky originálních parfémů, kterým chcete dopřát něco unikátního, vysoce kvalitního a naprosto nezaměnitelného.

Serge Lutens Santal Majuscule – harmonické duo santalového dřeva a růže v kompozici plné šarmu a bezstarostnosti.

Složení

Složení
santalové dřevo, kakao, damašská růže
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Serge Lutens

Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

Recenze Serge Lutens Santal Majuscule