530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Serge Lutens L'Orpheline parfémovaná voda tester unisex

 • Serge Lutens L'Orpheline parfémovaná voda tester unisex
 • Serge Lutens L'Orpheline parfémovaná voda tester unisex 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Serge Lutens L'Orpheline

  • Serge Lutens L'Orpheline parfémovaná voda tester unisex 50 ml parfémovaná voda tester unisex 50 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Serge Lutens L'Orpheline

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  L’Orpheline je balzámová vůně pro ženy a muže z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho exkluzivní unikátní parfémy se staly nesmírně uznávanými, až kultovními. Serge Lutens úzce spolupracuje s renomovaným návrhářem parfémů Christopherem Sheldrakem, na vzniku parfémů značky se podíleli také Maurice Roucel či Gilles Romey. Parfémovanou vodu L’Orpheline, nabízející vůni originálně spojující chladivé a hřejivé noty, vytvořil Christopher Sheldrake.

  Serge Lutens touží prozkoumat záhadná místa mezi Měsícem a Zemí prostřednictvím kontrastů. Parfémovaná voda L’Orpheline za tímto účelem proti sobě staví černé, bílé, stříbrné a krémové elementy. Otevírá se noční oblohou černou jako uhel díky kouřovitému kadidlu, kterou následně protne stříbrné světlo měsíce, ztvárněné jiskřivými aldehydy. Vlající oblaka myrhy doplňují dojem průzračně čistého jasu a současně dodávají chladivou stránku ve stylu avignonských kadidlových parfémů. Vonné kompozici dominují akordy kadidla a pižma a celkové aroma je poutavě balzámové a kouřovité s lehkým dotykem koření.

  Serge Lutens L’Orpheline je parfémovaná voda s vysokým podílem vonné složky (haute concentration), ale její elegantní měkkost z ní činní jeden z všestrannějších výtvorů značky. Její velmi poklidný závěr, patřící krémovému kašmíru v kombinaci s kadidlem, působí jako úžasný prostředek proti stresu. O parfémované vodě L’Orpheline sám Serge Lutens svým obvyklým trochu záhadným básnickým způsobem uvádí: „Křehká, ale celistvá. První dvě slabiky názvu vyvolávají Orfea, básníka, který dokázal okouzlit i kameny.“

  Parfémovaná voda L’Orpheline, pravý klenot značky Serge Lutens, se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe ale její protistresový efekt vynikne, když se do její vůně zahalíte po dlouhém dnu v práci. Svému nositeli vždy navíc spolehlivě dodá dotek výjimečnosti. Serge Lutens L’Orpheline si navždy získá zejména ženy a muže, kteří mají rádi vůně kombinující kadidlo a pižmo. Tuto parfémovanou vodu si oblíbí také každý, kdo dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu, mistrovství a nápaditost.

  Kromě mnohostranné, elegantně měkké vůně, vysoké koncentrace a nebývalé trvalosti zaujme Serge Lutens L’Orpheline také svým balením. Jemný světlý flakon atraktivně přímočarého designu doplňuje elegantní tmavá krabička. Vyzkoušejte vůni od značky nesoucí jméno renomovaného a oceňovaného umělce a obohaťte svou kosmetickou výbavu o parfémovanou vodu objevující záhady mezi Měsícem a Zemí. L’Orpheline se také hodí jako skvělý dárek pro milovníky originálních parfémů, kterým chcete dopřát něco unikátního, vysoce kvalitního a naprosto nezaměnitelného.

  Serge Lutens L’Orpheline – balzámová kouřovitá vůně vystavěná kolem dua pižma a kadidla.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Serge Lutens

  Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

  Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

  Nahoru

  Videa k Serge Lutens L'Orpheline

  Nahoru

  Serge Lutens L'Orpheline recenze

  Co si o Serge Lutens L'Orpheline myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "