Serge Lutens La Religieuse parfémovaná voda tester unisex

 • Serge Lutens La Religieuse parfémovaná voda tester unisex
 • Serge Lutens La Religieuse parfémovaná voda tester unisex 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Serge Lutens La Religieuse

  • Serge Lutens La Religieuse parfémovaná voda tester unisex 50 ml parfémovaná voda tester unisex 50 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Serge Lutens La Religieuse

  Recenze

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  La Religieuse je orientální květinová vůně pro ženy a muže z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho exkluzivní unikátní parfémy se staly nesmírně uznávanými, až kultovními. Serge Lutens úzce spolupracuje s renomovaným návrhářem parfémů Christopherem Sheldrakem, na vzniku parfémů značky se podíleli také Maurice Roucel či Gilles Romey.

  Téma parfémované vody Serge Lutens La Religieuse je hluboké, filozofické a náboženské a její vonná kompozice byla v souladu s tím vystavěna jako boj dobra se zlem, kontrast černé a bílé. „Chraň nás od dobrého! Okvětní plátky jasmínu jsou bílé jako sníh. Mým náboženstvím je černá,“ uvádí k La Religieuse poeticky a tak trochu tajemně Serge Lutense.

  Ve vonné kompozici této parfémované vody s unikátní inspirací nalezneme akordy jasmínu, civetonu (syntetická vonná molekula, z etických důvodů nahrazující dříve v parfumérství používaný sekret žláz cibetek), pižma a kadidla. Jasmín, čistý a bílý jako sníh, představuje v kompozici světlou stránku, zatímco ta temná, tajuplná je ztvárněna civetonem, pižmem a kadidlem. Celkové aroma, poutavě spojující bílé květinové a pižmové stránky s živočišnými, balzámovými a kouřovými aspekty, je poutavě ambivalentní, s kontrastem ve vývoji se proměňujícím v harmonii.

  Serge Lutens La Religieuse se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svého nositele zahalí do poutavého, působivého a hlubokého aroma a spolehlivě mu pomůže upoutat pozornost okolí. Parfémovaná voda La Religieuse si navždy získá zejména ženy a muže, kteří mají rádi vysoce kreativní orientální květinové vůně, především pak milovníky a milovnice současně bílých květinových a pižmových akordů. Tuto parfémovanou vodu si oblíbí také každý, kdo dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu, mistrovství a nápaditost.

  Kromě poutavě kontrastní vůně, nebývalé hloubky a skvělé trvalosti zaujme Serge Lutens La Religieuse také svým balením. Průsvitný flakon atraktivně přímočarého designu, s prosvítajícím poutavě nafialovělým obsahem, doplňuje elegantní tmavá krabička. La Religieuse se také hodí jako skvělý dárek pro milovníky originálních parfémů, kterým chcete dopřát něco unikátního, vysoce kvalitního a naprosto nezaměnitelného.

  Serge Lutens La Religieuse – hluboká, působivá a atraktivně ambivalentní orientální květinová vůně s jasmínem a pižmem v hlavních rolích.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Serge Lutens

  Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

  Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

  Nahoru

  Videa k Serge Lutens La Religieuse

  Nahoru

  Recenze Serge Lutens La Religieuse

  Co si o Serge Lutens La Religieuse myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Recenze *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​