Serge Lutens Fleurs d'Orangerparfémovaná voda pro ženy

10×
Serge Lutens Fleurs d'Oranger parfémovaná voda pro ženy
Serge Lutens Fleurs d'Oranger parfémovaná voda pro ženy
50 ml

Kód: SER0124 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód niche15 a máte 15% slevu na váš oblíbený niche parfém.

Popis parfému Serge Lutens Fleurs d'Oranger
Složení

Parfémovaná voda  Serge Lutens Fleurs d'Oranger je jedním z nejvýraznějších děl značky, hypnotická a živočišná interpretace něžného pomerančového květu.

  • silná a kulatá vůně bílých květin
  • radostná a slunečná
  • sladká a ženská

Složení vůně
Lutensova vůně Fleurs d'Oranger je učebnicový příklad kompozice pomerančového květu. Z drobných kvítků s citrusovými tóny udělal parfumér Christopher Sheldrake velkolepou podívanou díky spojení s tuberózou a jasmínem. Díky římskému kmínu a muškátovému oříšku dosahuje efektu sluncem prohřáté lidské pokožky. Výsledkem je vůně lákavá jako sladký nektar.

Složení

Složení
kmín, jasmín, ibišek, tuberóza, citrusy, muškátový oříšek
Druh vůně
květinová

O značce Serge Lutens

Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

Recenze Serge Lutens Fleurs d'Oranger