Serge Lutens Fille en Aiguilles parfémovaná voda tester unisex

 • Serge Lutens Fille en Aiguilles parfémovaná voda tester unisex
 • Serge Lutens Fille en Aiguilles parfémovaná voda tester unisex 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Serge Lutens Fille en Aiguilles

  • Serge Lutens Fille en Aiguilles parfémovaná voda tester unisex 50 ml parfémovaná voda tester unisex 50 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Serge Lutens Fille en Aiguilles

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Fille en Aiguilles je dřevitá aromatická vůně pro ženy a muže s výrazným akordem borovice. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho exkluzivní unikátní parfémy se staly nesmírně uznávanými, až kultovními. Serge Lutens úzce spolupracuje s renomovaným návrhářem parfémů Christopherem Sheldrakem, na vzniku parfémů značky se podíleli také Maurice Roucel či Gilles Romey. Parfémovanou vodu Fille en Aiguilles, nabízející intenzivní hřejivou aromatickou vůni, vytvořil Christopher Sheldrake.

  Parfémovaná voda Serge Lutens Fille en Aiguilles, jejíž název se dá přeložit jako „dívky v jehličí“, staví na dominantním akordu borovice. Odvážně zvolený ústřední tón pojal Serge Lutens jako výzvu a cílem bylo rozehrát jeho v parfumérství někdy obávané tak trochu medicinální stránky, místo aby je tlumil. Výsledkem je netypicky syrové, až minimalistické aroma. V parfémované vodě Fille en Aiguilles se mocná pryskyřičná vůně borovice pojí s kafrovou explozí vetiveru a obláčkem střelný prach evokujícího kadidla.  Tóny jedlového balzámu a dotek pro značku příznačného sušeného ovoce celé směsi dodává určitou sladkost, která ovšem nesnižuje její tmavě zelenou zář. Kompozici doplňují akordy bobkového listu a dalšího koření.

  Vůně parfémované vody Serge Lutens Fille en Aiguilles evokuje odpoledne prosycené pražícím sluncem ve středozemním borovicovém lesíku nebo kalifornském lese. U někoho může vyvolat také představu svěže vonícího dvorku plného čerstvě nasekaného dříví nebo malířského ateliéru s jeho typickými vůněmi. Ať už Fille en Aiguilles probudí jakoukoli vzpomínku, vždy je jeho až bolestně evokativní vůně současně meditativní a jistým způsobem léčivá. Sám Serge Lutens o inspiraci pro Fille en Aiguilles řekl: „Borovicové jehličí. Pryskyřice, sluneční svit, cikády a stín vysokých borovic. Jehličí vás píchá do chodidel, ale borovice rostoucí u pláže jsou úžasná věc!“

  Serge Lutens Fille en Aiguilles se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svého nositele vždy dokáže okamžitě přenést do nádherného prostředí sluncem prozářeného borovicového lesa, a zpříjemnit a ozvláštnit mu tak jakýkoli den. Tato parfémovaná voda si navždy získá zejména ženy a muže, kteří mají rádi vůni borovice, obzvláště v kompozicích s aromatickými a balzámovými stránkami. Fille en Aiguilles si oblíbí také každý, kdo dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu, mistrovství a nápaditost.

  Kromě vzpomínky vyvolávající inspirativní vůně a nebývalé trvalosti zaujme Serge Lutens Fille en Aiguilles také svým balením. Jemný světlý flakon atraktivně přímočarého designu doplňuje elegantní tmavá krabička. Vyzkoušejte vůni od značky nesoucí jméno renomovaného a oceňovaného umělce a obohaťte svou kosmetickou výbavu o špičkovou parfémovanou vodu vystavenou kolem nádherné vůně borovicového jehličí. Fille en Aiguilles se také hodí jako skvělý dárek pro ženy i muže z vašeho okolí, kterým chcete dopřát něco unikátního, vysoce kvalitního a naprosto nezaměnitelného.

  Serge Lutens Fille en Aiguilles – inspirativní, vzpomínky probouzející dřevitě aromatická vůně inspirována borovicovým lesem za letního dne.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Serge Lutens

  Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

  Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

  Nahoru

  Videa k Serge Lutens Fille en Aiguilles

  Nahoru

  Serge Lutens Fille en Aiguilles recenze

  • pátek 26. srpna 2016
   René

   Opravdu unisex vůně dřeva, jedna z nejhezčích co jsem poznala

  Co si o Serge Lutens Fille en Aiguilles myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu