Serge Lutens Clair De Muscparfémovaná voda tester pro ženy

1×
Serge Lutens Clair De Musc parfémovaná voda tester pro ženy 50 ml
Serge Lutens Clair De Musc parfémovaná voda tester pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: SER0120 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód niche15 a máte 15% slevu na váš oblíbený niche parfém.

Popis parfému Serge Lutens Clair De Musc
Složení

Clair De Musc je pižmová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho exkluzivní unikátní parfémy se staly nesmírně uznávanými, až kultovními. Serge Lutens úzce spolupracuje s renomovaným návrhářem parfémů Christopherem Sheldrakem, na vzniku parfémů značky se podíleli také Maurice Roucel či Gilles Romey. Parfémovanou vodu Clair De Musc, přinášející pižmovou vůni v jasném průsvitném pojetí plném delikátní, čisté a radostné krásy, vytvořil Christopher Sheldrake.

Spíše jednodušší a přitom stále nápaditá vonná kompozice Serge Lutens Clair De Musc představuje akordy kosatce, pižma, neroli a bergamotu. Jedná se o netradiční interpretaci pižmové vůně, která absolutně není dusně žhavá či živočišně tělesná, ale naopak plná průsvitnosti, světla a čistého potěšení. Parfémovaná voda Serge Lutens Clair De Musc nabízí vůni, kterou bychom mohli nazvat až andělskou. Otevírá se jemnou citrusovou notou, následují něžné květinové tóny a závěr patří jemně smyslnému pižmu, vyzařujícímu až nadpozemskou nádheru.

Serge Lutens Clair De Musc je nesmírně příjemně nositelná, se svou neobsáhlou kompozicí překvapivě mnohostranná parfémovaná voda, která potěší znalce a příznivce pižmových vůní a ty, co jsou vůči pižmu v parfémech obezřetní, může snadno obrátit v jeho zapálené milovníky. Sám Serge Lutens o Clair De Musc svým obvyklým poetickým způsobem řekl: „Lehčí než kdy jindy, nabízí slib objetí. Pižmo vchází do měsíčního svitu, divoká šelma zkrocena.“

Serge Lutens Clair De Musc se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku vždy zahalí do andělského aroma pižma v jeho nejnevinnější a nejčistší možné podobě a poskytne jí dotyk nadpozemské krásy a prosvětlené radosti. Navždy si tato parfémovaná voda získá ženy, které mají rády pižmové vůně, ale upřednostňují jejich méně explicitně smyslné pojetí. Potěší také každou dámu, která dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu, mistrovství a nápaditost.

Parfémovaná voda Clair De Musc kromě své nadpozemsky krásné vůně a nebývalé výdrže zaujme také balením. Jemný světlý flakon atraktivně přímočarého designu doplňuje elegantní bílá krabička. Vyzkoušejte vůni od značky nesoucí jméno renomovaného a oceňovaného umělce a obohaťte svou kosmetickou výbavu o parfémovanou vodu tak čistě, radostně a zářivě krásnou, jako by ji na zem snesli andělé. Clair De Musc se také hodí jako skvělý dárek pro nadpozemsky krásnou ženu z vašeho okolí, které chcete dopřát něco originálního, vysoce kvalitního a naprosto nezaměnitelného.

Serge Lutens Clair De Musc – vůně pižma v andělsky čistém průzračném pojetí plném světla a radosti.

Složení

Složení
neroli, pižmo, bergamot, kosatec
Druh vůně
květinová

O značce Serge Lutens

Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

Recenze Serge Lutens Clair De Musc