Serge LutensA La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy

   • Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy
   • Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 1
   • Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 2
   • Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 3
   • Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 4
   • Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 5
     více

    Tento produkt je TESTER.
    Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
    více informací o TESTERU

    Varianty Serge Lutens A La Nuit

    • Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 50 ml parfémovaná voda tester pro ženy 50 ml 

    Další produkty Serge Lutens A La Nuit

    Nahoru

    Popis parfému Serge Lutens A La Nuit

    Hodnocení

    Vzhled flakonu

    Výdrž vůně

    Intenzita

    Celkový dojem

    Složení

    zelené tóny, indický jasmín, hedvábí, hřebíček, pižmo, med, benzoin, egyptský jasmín

    A La Nuit je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho exkluzivní unikátní parfémy se staly nesmírně uznávanými, až kultovními. Serge Lutens úzce spolupracuje s renomovaným návrhářem parfémů Christopherem Sheldrakem, na vzniku parfémů značky se podíleli také Maurice Roucel či Gilles Romey. Parfemovanou vodu A La Nuit, nádhernou ódu na kouzelný bělostný jasmín, vytvořil Christopher Sheldrake.

    Parfemovaná voda Serge Lutens A La Nuit, pocta Serge Lutense mnohostranné vůni jasmínu, vysoce věrně a strhujícím způsobem zachycuje závratnost a omamnost této květiny, její současně euforickou lehkost a temnou smyslnost. První závan vyvolává dojem, jako by byl celý svět zaplaven zářivě bílými květy. Následně se vůně rychle ustálí do příjemné, vzdušné a naprosto rozkošné roviny. I při své lehkosti a jemnosti si ale po celou dobu aroma A La Nuit zachovává úžasnou jasmínu vlastní smyslnost.

    Vonná kompozice Serge Lutens A La Nuit je vystavěna kolem ústředních akordů několika různých variant jasmínu – indického, marockého a egyptského. Tuto nádhernou směs doplňují zelené noty a tóny medu, hřebíčku, pižma a benzoinu. Intenzivnímu jasmínu v úvodu dodává hřejivost a hloubku benzoin, zatímco příjemně překvapivé zelené noty zdůrazňují jarní květinový charakter celkového aroma. Dominantní bílá květinová charakteristika se nádherně pojí s medovou stránkou a hřejivě kořenitými, sladkými a smyslnými aspekty. Jestli máte „tak trochu rádi“ vůni jasmínu, parfemovaná voda Serge Lutens A La Nuit z vás snadno může učinit jejími nejoddanějšími milovníky…

    Sám Serge Lutens o A La Nuit svým obvyklým tak trochu básnickým a tajuplným způsobem řekl: „Tahle jasmínová vůně má v hlavě jedinou myšlenku: nabarvit město na bílo! Šplhá po žebříku s hedvábnými příčkami do noci, dokud nedosáhne naprostého vrcholu, kde exploduje v ohňostroji. Na kůži působí elektrizujícím způsobem.“

    Serge Lutens A La Nuit se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však tato úchvatná jasmínová parfemovaná voda vynikne za jarních nocí. Své nositelce vždy spolehlivě dodá dojem naprosté výjimečnosti a zahalí ji do nádherného, omamného a až návykového aroma. Navždy si tato úchvatná parfemovaná voda samozřejmě získá především ženy, které mají rády vůni jasmínu, obzvláště pak v dokonale vyvážených, vpravdě mistrovských kompozicích s jemně sladkými a smyslnými stránkami. Oblíbí si ji také každá dáma, která dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu, luxusnost a nápaditost.

    Parfemovaná voda A La Nuit kromě své naprosto úchvatné vůně a nebývalé výdrže zaujme také balením. Jemný světlý flakon atraktivně přímočarého designu doplňuje elegantní bílá krabička. Vyzkoušejte vůni od značky nesoucí jméno renomovaného a oceňovaného umělce a obohaťte svou kosmetickou výbavu o jednu z nejzdařilejších interpretací jasmínu vůbec. A La Nuit se také hodí jako skvělý dárek pro ženu z vašeho okolí, které chcete dopřát něco originálního, vysoce kvalitního a naprosto nezaměnitelného.

    Serge Lutens A La Nuit – omamná, smyslná a přitom lehká a něžná vůně jasmínu v mistrovsky věrném pojetí.

    Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

    Nahoru

    O značce Serge Lutens

    Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

    Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001-2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

    Nahoru

    Videa k Serge Lutens A La Nuit

    Nahoru

    Hodnocení Serge Lutens A La Nuit

    Co si o Serge Lutens A La Nuit myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší    summer niche 2017niche sale