Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy

Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 50 ml
Serge Lutens A La Nuit parfémovaná voda tester pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: SER0170 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Serge Lutens A La Nuit
Složení

A La Nuit je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho exkluzivní unikátní parfémy se staly nesmírně uznávanými, až kultovními. Serge Lutens úzce spolupracuje s renomovaným návrhářem parfémů Christopherem Sheldrakem, na vzniku parfémů značky se podíleli také Maurice Roucel či Gilles Romey. Parfémovanou vodu A La Nuit, nádhernou ódu na kouzelný bělostný jasmín, vytvořil Christopher Sheldrake.

Parfémovaná voda Serge Lutens A La Nuit, pocta Serge Lutense mnohostranné vůni jasmínu, vysoce věrně a strhujícím způsobem zachycuje závratnost a omamnost této květiny, její současně euforickou lehkost a temnou smyslnost. První závan vyvolává dojem, jako by byl celý svět zaplaven zářivě bílými květy. Následně se vůně rychle ustálí do příjemné, vzdušné a naprosto rozkošné roviny. I při své lehkosti a jemnosti si ale po celou dobu aroma A La Nuit zachovává úžasnou jasmínu vlastní smyslnost.

Vonná kompozice Serge Lutens A La Nuit je vystavěna kolem ústředních akordů několika různých variant jasmínu – indického, marockého a egyptského. Tuto nádhernou směs doplňují zelené noty a tóny medu, hřebíčku, pižma a benzoinu. Intenzivnímu jasmínu v úvodu dodává hřejivost a hloubku benzoin, zatímco příjemně překvapivé zelené noty zdůrazňují jarní květinový charakter celkového aroma. Dominantní bílá květinová charakteristika se nádherně pojí s medovou stránkou a hřejivě kořenitými, sladkými a smyslnými aspekty. Jestli máte „tak trochu rádi“ vůni jasmínu, parfémovaná voda Serge Lutens A La Nuit z vás snadno může učinit jejími nejoddanějšími milovníky…

Sám Serge Lutens o A La Nuit svým obvyklým tak trochu básnickým a tajuplným způsobem řekl: „Tahle jasmínová vůně má v hlavě jedinou myšlenku: nabarvit město na bílo! Šplhá po žebříku s hedvábnými příčkami do noci, dokud nedosáhne naprostého vrcholu, kde exploduje v ohňostroji. Na kůži působí elektrizujícím způsobem.“

Serge Lutens A La Nuit se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však tato úchvatná jasmínová parfémovaná voda vynikne za jarních nocí. Své nositelce vždy spolehlivě dodá dojem naprosté výjimečnosti a zahalí ji do nádherného, omamného a až návykového aroma. Navždy si tato úchvatná parfémovaná voda samozřejmě získá především ženy, které mají rády vůni jasmínu, obzvláště pak v dokonale vyvážených, vpravdě mistrovských kompozicích s jemně sladkými a smyslnými stránkami. Oblíbí si ji také každá dáma, která dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu, luxusnost a nápaditost.

Parfémovaná voda A La Nuit kromě své naprosto úchvatné vůně a nebývalé výdrže zaujme také balením. Jemný světlý flakon atraktivně přímočarého designu doplňuje elegantní bílá krabička. Vyzkoušejte vůni od značky nesoucí jméno renomovaného a oceňovaného umělce a obohaťte svou kosmetickou výbavu o jednu z nejzdařilejších interpretací jasmínu vůbec. A La Nuit se také hodí jako skvělý dárek pro ženu z vašeho okolí, které chcete dopřát něco originálního, vysoce kvalitního a naprosto nezaměnitelného.

Serge Lutens A La Nuit – omamná, smyslná a přitom lehká a něžná vůně jasmínu v mistrovsky věrném pojetí.

Složení

Druh vůně
orientální, květinová

O značce Serge Lutens

Všestranně nadaný umělec Serge Lutens je dnes především známý pro svou jedinečnou tvorbu parfémů. Narodil se roku 1942 a již od útlého mládí projevoval umělecké nadání. Věnuje se fotografování, filmařině, kadeřnické práci a oplývá také nadáním módního návrháře. V prvé řadě je ale světově známým umělcem na poli vůní a tvorby vizáže.

Serge Lutens svou značku založil až v roce 2000, dříve pracoval pro známou značku Shiseido. Jeho parfémy jsou celosvětově považovány za jedny z nejkrásnějších a nejneotřelejších. Za to, kým teď je, prý může období, které sám Sergio považuje za zlomové, kdy byl jako učeň přijat do kadeřnického salonu a začal experimentovat s dekorativní kosmetikou. Odtud také pocházejí jeho originální a na tu dobu velmi extravagantní fotografie. V neposlední řadě je nutno zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

Recenze Serge Lutens A La Nuit