SensodynePro-Namel Whitening bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Pro-Namel Whitening bělicí zubní pasta pro citlivé zuby
Sensodyne Pro-Namel Whitening bělicí zubní pasta pro citlivé zuby
3x75 ml
200

Kód: SES02885 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Sensodyne Pro-Namel Whitening
Vlastnosti

Popis:
Pigmentovaná zubní sklovina je velmi častým problémem. Právě proti ní bojuje zubní pasta Sensodyne Pro-Namel. Tato pasta navíc aktivně chrání zubní sklovinu. Ta může být ohrožována kyselinami, které jsou obsažené ve většině druhů ovoce, vín či džusů. K oslabení zubní skloviny může dojít též při jejich čištění. Pasta Pro-Namel zuby šetrně bělí a dodává jim původní barvu. Díky obsahu fluoridu sodného je snižováno riziko tvorby zubního kazu. Pokud vám tedy záleží na stavu vašich zubů, začněte preventivně používat zubní pastu Sensodyne Pro-Namel.

Účinky:

  • šetrně bělí zuby
  • posiluje a chrání zubní sklovinu
  • působí proti tvorbě zubního kazu
  • působí proti zápachu z úst

Složení:

  • fluorid sodný – působí proti tvorbě zubního kazu

Jak aplikovat:
Zubní pastu Sensodyne Pro-Namel dvakrát denně. Naneste na zubní kartáček pastu o objemu velikosti zrnka hrachu a poté zuby důkladně vyčistěte. Nakonec vypláchněte ústa.

Vlastnosti

Účinek
bělení

O značce Sensodyne

Sensodyne - to nejlepší pro citlivé zuby. Sensodyne je značka výrobků pro ústní hygienu, která cílí na zákazníky s citlivými zuby. První zubní pasta Sensodyne s vysokým obsahem chloridu zajišťujícím znecitlivění byla uvedena na trh v roce 1961 ve Spojených státech a znamenala skutečný průlom v řešení nadměrné citlivosti zubů.
Citlivé zuby jsou velmi rozšířeným problémem, který dokáže značně znepříjemňovat život. Konzumace některých nápojů a jídel se pro člověka s citlivými zuby stává utrpením a někdy i úplným tabu. Citlivost je zapříčiněna obnažením dentinu, běžně chráněného sklovinou. Když přijde dentin do kontaktu s něčím výrazně teplým, studeným, sladkým nebo kyselým, dochází k podráždění nervového zakončení, které se projeví jako krátká, ostrá bolest.
Chlorid draselný, obsažený v zubních pastách značky Sensodyne, proniká k nervovým zakončením a snižuje dráždivost nervu. Současně chlorid strontnatý mechanicky ucpává dentinový kanálek, takže se dráždivé podněty nedostanou do styku s citlivým nervem.
Odborníky oceňovaná značka Sensodyne nabízí širokou paletu specializovaných zubních past, mezi které patří Repair & Protect opravující oslabená místa na zubech, Rapid přinášející úlevu od bolesti citlivých zubů do 60 sekund či Sensodyne Pronamel ochraňující zubní sklovinu před naleptáváním kyselinami. Doplňkový sortiment pak zahrnuje ústní vody, zubní kartáčky a nitě nejvyšší kvality.
Sensodyne přináší kompletní péči pro ukončení vašeho trápení s citlivými zuby.

Recenze Sensodyne Pro-Namel Whitening