Sensai Make-up Tools

štětec na obočí a řasy

Sensai Make-up Tools štětec na obočí a řasy
Sensai Make-up Tools štětec na obočí a řasy
štětec na obočí a řasy

Kód: SEN2621 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Sensai Make-up Tools
štětec na obočí a řasy

Popis produktu Sensai Make-up Tools

Popis:
Štětec na obočí a řasy Make-up Tools Eyebrow Brush & Comb z portfolia značky luxusní japonské kosmetiky Sensai je špičkovým nástrojem pro dokonalé nalíčení.

Doplněk pro líčení Sensai Make-up Tools, prakticky kombinující hřebínek a štěteček, pomáhá k dokonalé úpravě obočí a řas. Dosáhněte snadno upraveného obočí a dolaďte nalíčení očí k dokonalosti!

Jak používat:
Pomocí hřebínku pročešte řasy k dokonalému oddělení. Kartáčkem urovnejte obočí, česejte směrem vzhůru.

O značce Sensai

Japonská kosmetika Sensai je určené těm nejnáročnějším zákazníkům. Patří do portfolia společnosti Kanebo Cosmetics, jejíž historie sahá až do roku 1887. Dnes je považována za světového lídra v oblasti výzkumu kyseliny hyaluronové a její výrobky se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě.

Klíčovou ingrediencí produktů řady Sensai je Koishimaru, vzácné hedvábí, které dřív mohli používat pouze příslušníci japonské císařské rodiny. Koishimaru stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, která pokožku vyživuje, hydratuje a zanechává ji pružnou a mladistvou.

Značka Sensai představuje výsledek spojení japonského citu pro estetiku s moderními vědeckými poznatky. Sensai vyvinul několik řad pro všechny typy pleti, včetně té suché a stárnoucí. Kosmetika Sensai jistě zaujme ženy, které touží po opravdovém luxusu a chtějí si udržet mladistvý vzhled.