Sensai Make-up Tools

make-up houbička

Sensai Make-up Tools make-up houbička
make-up houbička

Kód: SEN2288 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Sensai Make-up Tools
make-up houbička

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Sensai Make-up Tools

Popis:
Pomocí make-up houbičky Sensai Make-up Tools nanesete rovnoměrně po tváři kompaktní make-up. Díky svému kulatému tvaru a nižší výšce dokonale pasuje do kompaktního pouzdra make-upu od značky Sensai. S houbičkou Make-up Tools dosáhnete skvělého výsledku při líčení. Houbička je z jemného pórovitého materiálu, který nedráždí pleť. Lze ji používat opakovaně a podle potřeby vyprat ve vlažné vodě.

Vlastnosti:

  • umožňuje precizní nanesení kompaktního make-upu
  • jemná k pleti
  • nezpůsobuje podráždění
  • pohodlně se drží mezi prsty

Materiál:

  • nedráždivý materiál

Jak používat:
Setřete houbičkou povrch kompaktního make-upu a naneste jej na tvář.

O značce Sensai

Japonská kosmetika Sensai je určené těm nejnáročnějším zákazníkům. Patří do portfolia společnosti Kanebo Cosmetics, jejíž historie sahá až do roku 1887. Dnes je považována za světového lídra v oblasti výzkumu kyseliny hyaluronové a její výrobky se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě.

Klíčovou ingrediencí produktů řady Sensai je Koishimaru, vzácné hedvábí, které dřív mohli používat pouze příslušníci japonské císařské rodiny. Koishimaru stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, která pokožku vyživuje, hydratuje a zanechává ji pružnou a mladistvou.

Značka Sensai představuje výsledek spojení japonského citu pro estetiku s moderními vědeckými poznatky. Sensai vyvinul několik řad pro všechny typy pleti, včetně té suché a stárnoucí. Kosmetika Sensai jistě zaujme ženy, které touží po opravdovém luxusu a chtějí si udržet mladistvý vzhled.