Sensai Eyeliner Penciltužka na oči s aplikátorem

Sensai Eyeliner Pencil tužka na oči s aplikátorem
Sensai Eyeliner Pencil tužka na oči s aplikátorem
odstín EL 01 Black 1,3 g

Kód: SEN0104 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Sensai Eyeliner Pencil
Vlastnosti

Popis:
Tužka na oči Sensai Eyeliner je luxusní pomocník vytvářející precizní a dlouhotrvající linky, které zvýrazní a rozzáří vaše oči. Rychle a spolehlivě nalíčí vaše oči do svůdného stylu. Tužka má sametově hebkou texturu a dokáže vytvořit precizní oční linku, kterou pro větší efekt můžete aplikátorem na druhém konci tužky jemně rozetřít a získat tak kouřové líčení vašich očí.
Tužka Eyeliner vám umožní jemné zvýraznění vašich očí, stejně jako dramatický vzhled, ze kterého se mužům podlomí kolena. Díky vysokému obsahu barevných pigmentů je barva sytá a intenzivní. Líčení očí tužkou dodá očím půvab a prohloubí hloubku vašeho pohledu. Dopřejte si jednoduché a rychlé líčení, které vaše oči nádherně oživí!

Účinky:

  • vytváří precizní a dlouhotrvající linky
  • zvýrazní a rozzáří vaše oči
  • dodá očím svůdný vzhled
  • umožňuje kouřové líčení očí
  • má vysoký obsah barevných pigmentů
  • prohloubí hloubku vašeho pohledu
  • oživí vaše oči a dodá jim půvab

Jak aplikovat:
Naneste linku na oční víčko a v případě požadovaného kouřového líčení ji druhým koncem tužky – aplikátorem jemně rozetřete. Jemným líčením dosáhnete zvýraznění očí, při silnějším líčením budou mít vaše oči dramatický vzhled.

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce Sensai

Japonská kosmetika Sensai je určené těm nejnáročnějším zákazníkům. Patří do portfolia společnosti Kanebo Cosmetics, jejíž historie sahá až do roku 1887. Dnes je považována za světového lídra v oblasti výzkumu kyseliny hyaluronové a její výrobky se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě.

Klíčovou ingrediencí produktů řady Sensai je Koishimaru, vzácné hedvábí, které dřív mohli používat pouze příslušníci japonské císařské rodiny. Koishimaru stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, která pokožku vyživuje, hydratuje a zanechává ji pružnou a mladistvou.

Značka Sensai představuje výsledek spojení japonského citu pro estetiku s moderními vědeckými poznatky. Sensai vyvinul několik řad pro všechny typy pleti, včetně té suché a stárnoucí. Kosmetika Sensai jistě zaujme ženy, které touží po opravdovém luxusu a chtějí si udržet mladistvý vzhled.

Recenze Sensai Eyeliner Pencil

tracking pixel