Sensai Eyebrow Penciltužka na obočí náhradní náplň

Sensai Eyebrow Pencil tužka na obočí náhradní náplň
Sensai Eyebrow Pencil tužka na obočí náhradní náplň
Nové
odstín 02 Soft Brown 0,2 g
389

Kód: SEN2292 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pondělí 13. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Sensai Eyebrow Pencil
Vlastnosti

Popis:
Tužka na obočí - náhradní náplň Sensai Eyebrow Pencil zajistí elegantní zvýraznění obočí s dlouhodobým efektem. Hebká textura dobře přilne, akceptuje přirozenou klenbu obočí a zvyšuje intenzitu barvy. Přípravek je vhodný zejména pro uživatele se světlým a nevýrazným obočím, které je potřeba zvýraznit. Nyní k vám přichází ve formě náhradní náplně, která šetří nejen vaše finance, ale také životní prostředí.
Tužka Eyebrow Pencil podporuje vytvoření přirozeného vzhledu obličeje, syté pigmenty zaručují dokonalý výsledek, který vyzdvihne přirozenou krásu vašich očí. V případě potřeby lze tužku dobře smýt vodou. Současný módní trend podporuje zvýraznění obočí, které se dříve zatracovalo. Díky přirozeně vypadajícímu obočí vypadá i celý make-up vašeho obličeje naprosto přirozeně.
Tužka na obočí Eyebrow Pencil dokáže jemně vyplnit oblast nad očima a optimálně zvýraznit tvar obočí. Po aplikaci tužky obočí působí čistě a upraveně. Náhradní náplň v krásné hnědé barvě zajistí dostatečnou zásobu jemné textury na velmi dlouhou dobu. Dopřejte svému obočí jemnost a přirozenou barvu, opatřete si včas náhradní náplň do tužky na obočí Eyebrow Pencil!

Účinky:

  • zajistí elegantní zvýraznění obočí s dlouhodobým efektem
  • hebká textura dobře a šetrně přilne
  • podporuje vytvoření přirozeného vzhledu obličeje
  • obočí působí čistě a upraveně
  • zvyšuje intenzitu barvy obočí
  • vyzdvihne přirozenou krásu očí
  • lze smývat vodou
  • optimálně zvýrazní tvar obočí

Jak aplikovat:
Nanášejte na obočí jemnými tahy. Po nanesení je ideální použití štětečku na obočí, který obočí dokáže přirozeně načechrat česáním do protisměru a poté upravit česáním v přirozeném směru.

Vlastnosti

Odstín
hnědý

O značce Sensai

Japonská kosmetika Sensai je určené těm nejnáročnějším zákazníkům. Patří do portfolia společnosti Kanebo Cosmetics, jejíž historie sahá až do roku 1887. Dnes je považována za světového lídra v oblasti výzkumu kyseliny hyaluronové a její výrobky se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě.

Klíčovou ingrediencí produktů řady Sensai je Koishimaru, vzácné hedvábí, které dřív mohli používat pouze příslušníci japonské císařské rodiny. Koishimaru stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, která pokožku vyživuje, hydratuje a zanechává ji pružnou a mladistvou.

Značka Sensai představuje výsledek spojení japonského citu pro estetiku s moderními vědeckými poznatky. Sensai vyvinul několik řad pro všechny typy pleti, včetně té suché a stárnoucí. Kosmetika Sensai jistě zaujme ženy, které touží po opravdovém luxusu a chtějí si udržet mladistvý vzhled.

Recenze Sensai Eyebrow Pencil