Selena Gomez

Parfémy Selena Gomez patří k úspěšným zástupcům spojení světa showbyznysu a módy. Mladá talentovaná herečka a zpěvačka Selena Gomez se proslavila nejen vztahem s megahvězdou Justinem Bieberem, ale především svojí tvorbou pro mladé fanoušky. V roce 2012 se rozhodla překvapit módní trh vlastní vůní. S názvem si nijak nelámala hlavu, a tak první parfém od Seleny Gomez je prostě Selena Gomez.

Spojení mladistvé energie, sebevědomí a radosti ze života a úspěchu se promítají do složení parfému Selena Gomez. Samotná Selena o něm řekla: „Kromě mnoha dalších esencí tam najdete moje tři oblíbené vůně - malinu, vanilku a frézii. Ve vanilce se cítím pohodlně, malina je zábavná, aniž by byla příliš sladká. A pro dokonalý pocit ženskosti nesmí chybět frézie. Je pro mě důležité, aby se lidé cítili zajímaví. A aby se cítili políbení“. Originální flakón se zlatými a fialovými pusinkami připevněnými k uzávěru podtrhuje mladistvost, lehkost a jiskřivost parfému. Vůně Selena Gomez „Selena Gomez“ je vhodná spíše pro jarní a letní měsíce.

Druhá vůně od Seleny Gomez si už vysloužila vlastní název Vivamore. Květinově - ovocná ryze dámská vůně Selena Gomez Vivamore je určená pro mladé ženy a dívky, které milují módu a jsou hravé. Stejně jako premiérová vůně je i tato kompozice výkřikem ženskosti a šarmu. Nejdříve si všimnete akordů melounu, ke kterému se přidávají tóny čaje. Základem je ovšem opět tón vanilky a krémové aroma ladí zkaramelizovaný cukr. V květinové části odhalíte smyslnou lilii. Parfém Selena Gomez Vivamore se perfektně hodí pro každou příležitost.

Úspěšné parfémy nevznikají snadno. Dokonce ani slavné jméno není zárukou úspěchu, pokud není odvedena pořádná porce práce. Vybrat ty správné ingredience a vypilovat dokonalou vůni zabere hodně času, stejně jako vyladění designu flakónu a realizace kampaně. Seleně Gomez se všechny tyto nezbytné úkoly podařilo splnit na jedničku a výsledkem jsou pozoruhodné vůně pro všechny dívky a ženy, které nechtějí stát v šedém davu.

Vyzkoušejte parfémy Selena Gomez, které mohou být také ideálním dárkem zejména pro fanynky slavné hvězdy. Budou se ale zaručeně líbit i těm, kdo žádný film se Selenou Gomez neviděli a dokonce ji neslyšeli ani zpívat.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Selena Gomez.