SebamedBaby Wash velmi jemná mycí emulze na tělo a vlasy

2×
Sebamed Baby Wash velmi jemná mycí emulze na tělo a vlasy
Sebamed Baby Wash velmi jemná mycí emulze na tělo a vlasy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
330

Ušetříte 19%
400 ml
265

Skladem | Kód: SME2858
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Mycí emulze pro novorozence Sebamed Baby Wash jemně pečuje o pokožku miminek. Omývá z ní nečistoty a chrání ji. Díky zdravému pH 5,5 obnovuje a vyváří na kůži přirozený ochranný film, který bojuje proti bakteriím. Nejjemnější dětské pokožce neublíží, protože je hypoalergenní, neobsahuje parabeny, barviva, alkálie, formaldehyd ani dioxan. A pokud by se náhodou emulze dostala do očí, nepodráždí je. 

Vlastnosti:

  • omývá dětskou pokožku
  • hydratuje
  • chrání pokožku

Složení:

  • alantoin – zjemňuje a hydratuje pokožku
  • vernix – vyrovnává lipidy v kůži

Jak aplikovat:
Omyjte emulzí celé tělo novorozence. Hodí se pro každodenní použití.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Sebamed je expert přes zdraví vaší pokožky. Za úspěchem značky stojí její zakladatel MUDr. Heinz Maurer. Coby mladý lékař léčil v 50. letech na bonnské univerzitě pacienty trpící kožními problémy. Tehdy lékaři těmto lidem zakazovali jakékoliv koupání. Doktor Maurer přišel s řešením – koupat ekzematiky v nealkalickém přípravku, který odpovídá přirozenému pH lidské pokožky 5,5. V roce 1957 vznikly první přípravky Sebamed, které nenarušují přirozený kyselý film pokožky a dodnes myjí a vyživují kůži mnoha lidí po celém světě.

Nabídka německé kosmetiky Sebamed sestává z mnoha přípravků pro ženy, muže i děti. Vyzkoušejte i vy třeba jemnou mycí emulzi, sprchové oleje nebo slavný syndet (“mýdlo bez mýdla” s pH 5,5) a ciťte se skvěle ve své vlastní kůži!