Přejít na hlavní obsah
Scitec Nutrition Oat'n'Whey ovesný nápoj s proteinem
Scitec Nutrition Oat'n'Whey ovesný nápoj s proteinem
Formaprášek
Režim výdejedoplněk stravy
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyceler, korýši, měkkýši, mléko, obiloviny obsahující lepek, podzemnice olejná, ryby, skořápkové plody, sója, vejce, oxid siřičitý a siřičitany
Druh proteinusyrovátkový
Podíl bílkovinnad 20 % bílkovin
Příchuťvanilka
Velikost baleníVelké balení

Oves je pro mnoho lidí oblíbenou potravinou, až už vykonávají těžkou fyzickou práci nebo ne. Pro zvýšení pohodlí je v tomto produktu smíchaný oves se syrovátkovou bílkovinou. Výsledkem je takové jídlo, které lze pro podporu fyzického výkonu konzumovat kdykoli během dne.

Přidaná bílkovina je výhradně syrovátkového původu. Bílkoviny jsou zdrojem životně důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto OAT 'N' WHEY přispívá ke zvyšování a udržování objemu svalové hmoty.

Bílkoviny získané z mléka, jsou kompletními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny potřebné aminokyseliny, včetně 9-ti aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout ve stravě (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny, tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku.

Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také dobrým aminokyselinovým zastoupením, proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jak v mase, tak rybách, mléce a sóji.

Produkt obsahuje i přídavek taurinu!

Vlastnosti:

  • zdroj kvalitní bílkoviny
  • obsahuje taurin
  • snadná příprava
Způsob přípravy/užití (dávkování):

  • Počet odměrek: 1
  • Toto množství rozmíchejte v mléce o objemu 400 ml.

Scitec NutritionOat'n'Whey doplněk stravy ovesný nápoj s proteinem

Nové
příchuť Vanilla 1380 g
758

Více než 5 ks skladem | 54,93 / 100 g, vč. DPH | Kód: SCN00543
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 27. 5. 2024
Osobní odběr
úterý 28. 5. 2024