Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoatpřípravný základ před stylingem

15×
Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat přípravný základ před stylingem
Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat přípravný základ před stylingem
P 75 ml

Kód: SCW2244 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat
Vlastnosti

Popis:
Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat přípravný základ před stylingem poskytne vlasům přípravnou bázi pro ještě lepší výsledky vašeho stylingu. Přípravek vyrovnává a zaceluje povrch vlasů, který pak lépe vstřebá další vlasové přípravky.

Díky precizně vyhlazenému vlasovému vláknu s přídavkem přirozeného lesku vypadá váš účes bezchybně. Základní báze před stylingem Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat zdokonalí vaše vlasy, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv styl účesu.

Účinky:

  • vyhlazuje povrch vlasů
  • brání krepatění
  • dodává hedvábný lesk
  • usnadňuje úpravu vlasů

Jak aplikovat:
Naneste velmi malé množství přípravku do vlhkých vlasů (od poloviny délky ke konečkům) před aplikací stylingových přípravků a upravte do požadovaného tvaru. Můžete aplikovat i bez použití dalších stylingových přípravků pro zvýraznění přirozené krásy vašich vlasů.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Účinek
lesk a hebkost, větší objem vlasů, uhlazení a narovnání vlasů

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat