Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard

ultra silné lepidlo na vlasy

8×
Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard ultra silné lepidlo na vlasy
Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard ultra silné lepidlo na vlasy
150 ml
138

Kód: SCW2242 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard
150 ml | 138

Popis produktu Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard

Popis:
Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard ultra silné lepidlo na vlasy vám umožní vytvořit opravdu radikální styl vašeho účesu. Toužíte po extravagantním účesu, na který běžný gel nestačí? Vsaďte na silný gel s konzistencí lepidla. Kombinace 5 polymerů zajišťuje nejsilnější zpevnění vůbec. Ultra silné lepidlo na vlasy Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard vám otevírá nekonečné možnosti strukturování vlasů pro profesionální výsledek s neuvěřitelnou pevností.

Účinky:

  • je dlouhotrvající
  • vhodné pro náročné styly
  • nezanechává zbytky
  • snadno se aplikuje a vymývá
  • má lepidlovou konzistenci
  • extra silná fixace č. 4

Jak aplikovat:
Naneste malé množství přípravku na vlhké nebo suché vlasy. Následně upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Konzistence
gelový krém
Účinek
definice a textura, fixace, větší objem vlasů

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.