Schwarzkopf ProfessionalOsis+ Beach Texture cukrový sprej pro plážový efekt

22×
Schwarzkopf Professional Osis+ Beach Texture cukrový sprej pro plážový efekt
Schwarzkopf Professional Osis+ Beach Texture cukrový sprej pro plážový efekt
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
287

Ušetříte 20%
300 ml
229

Skladem | Kód: SCW08459
1
Večerní doručení Brno
pondělí 29. 11. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 28. 11. 2021

Máte dlouhé vlasy a chcete snadno dosažitelný a přirozený vzhled se strukturou a flexibilitou? Jste neustále v pohybu, chcete mít svůj účes rychle a snadno hotový? Chybí vám moře a pláž a milujete rozcuchaný plážový vzhled. Poradíme vám jak na to z pohodlí domova.

Vlasový sprej Schwarzkopf Professional OSiS+ Beach Texture je ultrajemný a suchý sprej s cukrem vyvinutý pro tvorbu rozcuchaných plážových vln stejně jako při použití slaného spreje, ale bez pocitu křupání a slepených vlasů. Schwarzkopf Professional OSiS+ LONG HAIR TEXTURE patří do řady mimořádně odlehčených produktů. Jsou určeny pro krásnou fixaci vlasů s přirozeným pohybem, objemem a strukturou, zvláště pak pro styling delších vlasů.

Vlastnosti:

  • vytváří rozcuchanou plážovou strukturu
  • pro propletené neslepené vlny
  • zanechává přirozený vzhled
  • vlasy jsou jemné na dotyk
  • velmi jemný rozprašovač pro rovnoměrnou a snadnou aplikaci

Složení:

  • suchá jemná aerosolová receptura s cukrem – vytváří typicky rozcuchanou plážovou strukturu, jemné vlasy a přirozený lesk

Jak aplikovat:
Důkladně protřepejte. Nastříkejte na vlhké vlasy, nechte přirozeně uschnout nebo použijte tepelný urychlovač nebo difuzér. Pro přirozenější styly a pocit z vlasů po vysušení promačkejte prsty nebo pročesejte a přetvarujte. Možno použít i na suché vlasy pro opětovné vytváření plážových vln nebo pro tvarování a strukturování.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura, fixace, podpora vln
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.