Schwarzkopf Professional IGORA Royal Highlifts permanentní barva na vlasy

Schwarzkopf Professional IGORA Royal Highlifts permanentní barva na vlasy
Schwarzkopf Professional IGORA Royal Highlifts permanentní barva na vlasy
223
odstín 12-1 60 ml
Kód: SCW2718 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 2. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 3. 2021

Popis produktu Schwarzkopf Professional IGORA Royal Highlifts
Vlastnosti

Dosáhněte tak studené blond barvy vlasů, jako nikdy předtím. Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Professional IGORA Royal Highlifts byla vyvinuta pro vytvoření oslnivé blond hřívy v jediném kroku. Kromě toho je zanechá sametově hebké, pružné a s neodolatelným leskem.

Vlastnosti:

  • nabízí řadu teplých i studených blond odstínů pro každého
  • poskytuje až 100% krytí
  • vytváří intenzivně chladné odstíny
  • spolehlivě vlasy zesvětluje a neutralizuje
  • je vhodná pro všechny typy vlasů

Složení:

  • technologie Fibre Bond – eliminuje lámání vlasů

Jak aplikovat:
Barva nabízí dva typy odstínů: Ultra Blond a Special Blond. Oba typy se míchají s vyvíječem Igora Royal Oil nebo Igora Royal Naturals v koncentraci 30 vol. (9%) pro slabé zesvětlení nebo 40 vol. (12%) pro silnější zesvětlení.
Odstíny Ultra Blond se používají na vlasy s odstínem 7 a níže a mohou vlasy zesvětlit až o 4 úrovně. Odstíny Special Blond se používají na vlasy s odstínem 6 a světlejší a mají schopnost je zesvětlit až o 5 úrovní.

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy
Barva
blond

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional IGORA Royal Highlifts