Schwarzkopf Professional FibrePlex N°3 Bond Maintainer

udržovací kúra po barvení

Schwarzkopf Professional FibrePlex N°3 Bond Maintainer udržovací  kúra po barvení
Schwarzkopf Professional FibrePlex N°3 Bond Maintainer udržovací  kúra po barvení
100 ml

Kód: SCW2111 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Schwarzkopf Professional FibrePlex N°3 Bond Maintainer
100 ml

Popis produktu Schwarzkopf Professional FibrePlex N°3 Bond Maintainer

Popis:
Schwarzkopf Professional FibrePlex N°3 Bond Maintainer udržovací kúra po barvení poskytne vlasům hloubkovou péči mezi jednotlivými barveními. Schwarzkopf Professional FibrePlex N°3 Bond Maintainer výrazně zlepšuje kvalitu vlasů a uchovává jejich krásnou barvu. Přípravek dokonale chrání vlasy před poškozením a lámavostí a pevně uzamyká barevné pigmenty uvnitř vlasového vlákna.

Účinky:

  • chrání vlasy před poškozením
  • prodlužuje trvanlivost barvy
  • hloubkově ošetřuje

Složení:

  • technologie Fibreplex - minimalizuje poškození a lámavost vlasů, ke kterým dochází v průběhu chemického procesu  

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Pro dokonalou péči používejte přípravek v kombinaci s šamponem ze stejné řady. Naneste na umyté vlasy, nechte působit 5 minut a následně důkladně opláchněte. Používejte 2x týdně.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.