Schwarzkopf Professional Essensity Developers

aktivační emulze

Schwarzkopf Professional Essensity Developers aktivační emulze
Schwarzkopf Professional Essensity Developers aktivační emulze
Schwarzkopf Professional Essensity Developers aktivační emulze
Kód: SCW0538 | Více než 20 ks skladem

Pouze k profesionálnímu použití

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
Schwarzkopf Professional Essensity Developers
5,5% 18 Vol. 1000 ml | 180

Popis kosmetiky Schwarzkopf Professional Essensity Developers

Popis:
Aktivační emulze Schwarzkopf Professional Essensity Activating Lotion je určena pro míchání s barvícím krémem Schwarzkopf Professional Essensity Permanent Colour Cream.

Jak aplikovat:

Příprava barvy
Před aplikací nepoužívejte šampon. Barvicí směs aplikujte pouze na suché vlasy. Použijte ochranné rukavice/dlouhou fólii.
 
Míchání s aktivačním roztokem
Do permanentní barvy Essensity Permanent Colour přidejte vždy dvojnásobné množství Essensity Aktivačního roztoku (s jemně filtrovaným včelím voskem).
Míchací poměr: 1:2
Např. ½ tuby barvícího krému (30 ml) + 60 ml Aktivačního roztoku.
           ½ tuby (30 ml) + ¼ tuby (15 ml) + 90 ml Aktivačního roztoku.

Aktivační roztok
Používejte 2,5% / 8 Vol. Pro jednoduché nanášení barvy nebo tmavší obarvení a max. 30% bílých vlasů. Používejte 5,5% / 18 Vol. pro až 100% překrytí bílých vlasů a pro zesvětlení až o 2 úrovně. Používejte 8,5% / 28 Vol. pro odstíny Přírodní+ a zesvětlení o až 3 úrovně. Použijte aktivátor 11,5% / 38 Vol. v kombinaci s odstíny (10-) pro zesvětlení o 3-4 stupně.
Krytí bílých vlasů

Můžete dosáhnout až 100% krytí bílých vlasů pomocí přírodních odstínů do úrovně 9 v kombinaci s Essensity Aktivačním roztokem 5,5% / 18 Vol. V případě módních tónů dosáhnete nejlepšího krytí přidáním 1 dílu přírodního odstínu ke 2 dílům zvoleného módního odstínu. Pro husté a rezistentní typy vlasů používejte pro dosažení perfektního krytí bílých vlasů odstíny Přírodní+. V případě potřeby lze dobu působení prodloužit na 45 minut pro dosažení 100% krytí bílých vlasů.

Aplikace
První barvení:

Nejprve aplikujte do délek a na konce vlasů (10-15 minut).
Poté aplikujte ke kořínkům vlasů na dalších 15-20 minut.
Doba působení pro zesvětlující odstíny (10-): až 45 minut

Aplikace na odrostlé vlasy

Nejprve aplikujte na oblast kořínků vlasů (20 minut).
Poté naneste novou směs do středních délek a do konců a nechejte působit dalších 10 minut.
Pro zesvětlující odstíny (10-) naneste ke kořínkům vlasů (až 45 minut).
Pro nejšetrnější působení barvy se nedoporučuje teplo. (Elektrické ohřívače urychlují chemický proces a způsobují zbytečné energetické náklady.)

Oplachování
Po uplynutí doby působení umyjte vlasy Essensity Šamponem pro barvené vlasy a důkladně opláchněte.  Přípravek Essensity Kondicionér pro barvené vlasy – oplachovací napomáhá chránit barvené vlasy před vyblednutím pro zdravý a lesklý vzhled vlasů.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.