Přejít na hlavní obsah

Barvicí masky na vlasy Chroma ID Schwarzkopf Professional 

Toužíte po oživení barvy i bez návštěvy kadeřníka? Nové semi-permanentní barvicí masky Chrome ID z dílny značky Schwarzkopf Professional představují ideální řešení! S jejich pomocí dosáhnete dokonalé barvy rychle, jednoduše a v klidu domova.

Jak barvicí masky fungují


Inovativní bonding technologie se sníženým obsahem soli a bez oxidantů zaručuje maximální proniknutí pigmentu do vlasu. Této dobarvující péči stačí několik minut na to, aby navrátila barvě sytost a lesk. Obohacená o panthenol a keratin navíc hloubkově vyživuje, uhlazuje a regeneruje vlasová vlákna zevnitř.


 

Benefity


> Jednoduchá aplikace z pohodlí domova.

> Neničí vlasy, naopak je regeneruje, hydratuje a posiluje.

> Obrovské množství odstínu od přirozených až po pastelové barvy.

> Vydrží až 15 mytí.

> Odstíny je možné vzájemně míchat.

> Vhodné pro všechny typy vlasů.


 

Barvicí masky Intense Bonding


Pro výrazně barevné odstíny, jejich tónování a vytváření pastelových barev smícháním s maskou Clear Bonding Mask. Vyzkoušejte syté odstíny, které jsou šetrné k vašim vlasům. Jaký bude ten váš?


 

Barvicí masky Bonding 500 ml


Pro celkové oživení a prodloužení stálosti barvy, délek a konců. Na výběr máte z nekonečné palety odstínů. A nezapomeňte – barvy můžete libovolně míchat.


 

Barvicí masky Bonding 250 ml


Už nebudete muset řešit co s barvou mezi návštěvami u kadeřníka. Barvicí masky Chroma ID jí vdechnou život kdykoli budete chtít!