Schwarzkopf Professional Blondmezesvětlující krém pro krytí bílých vlasů

Schwarzkopf Professional Blondme zesvětlující krém pro krytí bílých vlasů
Schwarzkopf Professional Blondme zesvětlující krém pro krytí bílých vlasů
Doprava zdarma
Kód: SCW2949 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
U Vás kurýrem PPL
pátek 3. 4. 2020

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme

Zesvětlující krém pro krytí bílých vlasů Schwarzkopf Professional Blondme vám vyčaruje dokonalé blond odstíny na šedinách a zajistí mladistvý a svěží vzhled.

Vlastnosti:

  • efektivně kryje šedivé a bílé vlasy
  • zesvětluje až o 4 odstíny
  • zanechává vlasy zářivé, lesklé a pružné
  • uhlazuje a hydratuje vlasová vlákna
  • snadno se nanáší

Jak aplikovat:
Krém se míchá s aktivační emulzí Schwarzkopf Professional Blondme v koncentracích 30 vol. nebo 40 vol. podle požadovaného stupně zesvětlení. Aktivátor není součástí balení a je potřeba ho zakoupit zvlášť.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Blondme