Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlovač s obsahem jílu

Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlovač s obsahem jílu
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlovač s obsahem jílu
350 g
605

Kód: SCW08209 | Skladem
1
Dárek pro vás
Nakupte produkty Schwarzkopf Professional nad 450 Kč a získáte zdarma suchý šampon Osis+ v plné velikosti.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme

Jednodušší zesvětlování vlasů tu ještě nebylo. Prémiový zesvětlovač s obsahem jílu Schwarzkopf Professional Blondme s práškovou texturou obsahuje unikátní technologii, díky které se jednoduše nanáší. I precizní aplikace bude s tímto zesvětlovačem hračkou.

Vlastnosti:

  • pro zesvětlení až o 7 odstínů
  • unikátní práškové složení
  • pro vytváření kreativních looků (např. balayage)
  • snadno se aplikuje

Jak aplikovat:
Určený pro profesionální použití.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Blondme