Schwarzkopf Professional Blondmekosmetická sada VI.

Schwarzkopf Professional Blondme kosmetická sada VI.
Schwarzkopf Professional Blondme kosmetická sada VI.
kosmetická sada VI.

Kód: SCW3358 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: obnovující šampon s keratinem pro všechny typy blond vlasů 250 ml + obnovující maska pro všechny odstíny blond 200 ml + ručník odolný proti chemickému barvení 1 ks

Vlastnosti

Typ vlasů
blond a zesvětlované vlasy
Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o Schwarzkopf Professional Blondme
Články

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Blondme