Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr

10×
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr
pro profesionální použití 450 g
825

Kód: SCW2969 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 11. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 11. 5. 2021

Popis Schwarzkopf Professional Blondme
Vlastnosti

Toužíte po světlejších vlasech, které by zářily zdravím? Prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr Schwarzkopf Professional Blondme efektivně zesvětluje vlasové vlákno a zároveň o něj šetrně pečuje. Protože zdravé a přirozeně krásné vlasy jsou korunkou vaší krásy.

Vlastnosti:

  • hodí se pro celoplošné zesvětlování, melírování i tónování
  • neutralizuje žluté a nažloutlé tóny
  • zesvětluje vlasy až o 9 odstínů
  • velmi snadno se nanáší
  • pečuje o vlasy

Jak aplikovat:
Pudr se míchá s vyvíječem Schwarzkopf Professional Blondme o hodnotách 7 vol., 20 vol. nebo 30 vol. v závislosti na požadované míře zesvětlení.

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

Napsali jsme o Schwarzkopf Professional Blondme
Články

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Blondme10