Schwarzkopf Professional Blondmeprémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr

5×
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr
pro profesionální použití 450 g
937

Kód: SCW2969 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme

Toužíte po světlejších vlasech, které by zářily zdravím? Prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr Schwarzkopf Professional Blondme efektivně zesvětluje vlasové vlákno a zároveň o něj šetrně pečuje. Protože zdravé a přirozeně krásné vlasy jsou korunkou vaší krásy.

Vlastnosti:

  • hodí se pro celoplošné zesvětlování, melírování i tónování
  • neutralizuje žluté a nažloutlé tóny
  • zesvětluje vlasy až o 9 odstínů
  • velmi snadno se nanáší
  • pečuje o vlasy

Jak aplikovat:
Pudr se míchá s vyvíječem Schwarzkopf Professional Blondme o hodnotách 7 vol., 20 vol. nebo 30 vol. v závislosti na požadované míře zesvětlení.

Napsali jsme o Schwarzkopf Professional Blondme
Články

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Blondme