Schwarzkopf Professional Blondme

prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr

2×
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zesvětlující 9+ bezprašný pudr
pro profesionální použití 450 g
641

Kód: SCW2969 | Více než 20 ks skladem

Pouze k profesionálnímu použití

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Schwarzkopf Professional Blondme
pro profesionální použití 450 g | 641

Popis kosmetiky Schwarzkopf Professional Blondme

Popis:
Prémiový zesvětlující 9+ pudr se sníženou prašností Schwarzkopf Professional Blondme Color poskytuje ultimátní zesvětlení a pokročilou péči zároveň. Perfektní neutralizace žlutých odstínů díky technologii cíleně zasahující pheomelanin tak, aby se zabránilo vzniku žlutého nádechu blond vlasů. Schwarzkopf Professional Blondme Color má sníženou prašnost, a tím umožňuje komfortní nanášení vytvořeného přípravku.

Účinky:

  • neutralizuje žlutý nádech
  • snadno zpracovatelná konzistence
  • zesvětluje až o 9 odstínů
  • umožňuje flexibilní poměr míchání
  • vhodné pro zesvětlování i melíry

Složení:

  • technologie anti-yellow agents – zabraňuje vzniku žlutého nádechu

Typ vlasů:
Vhodné pro světlejší odstíny vlasů (světle hnědá přes plavou až blond)

Jak aplikovat:
Aplikujte na neumyté suché vlasy. Smíchejte prášek s vyvíječem. Poměr míchání je flexibilní, klasický poměr je 1:3 tj. 1 díl zesvětlujícího prášku a 2 díly vyvíječe. Pokud odbarvujete všechny vlasy, pak použijte maximálně 2% až 6% vyvíječ.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.