Schwarzkopf Professional Blondme Coloraktivační emulze

2×
Schwarzkopf Professional Blondme Color aktivační emulze
Schwarzkopf Professional Blondme Color aktivační emulze
1000 ml

Kód: SCW1532 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme Color

Popis:
Aktivační emulze Schwarzkopf Professional Blondme Color je prémiový přípravek pro míchání s barvami Schwarzkopf Professional Blondme Color. Nová jedinečná pečující receptura posouvá zesvětlení a barvení s odstíny Blondme na vyšší úroveň. Přináší zdokonalenou péči, napomáhá uchovávat přirozenou rovnováhu vlhkosti ve vlasech a zanechává vlasy hebké na dotek a plné zářivého lesku. Jeho unikátní složení umožňuje dosáhnout luxusní blond barvy prémiové kvality.

Účinky:

  • 2% 7 Vol. – tónování již zesvětlených vlasů, jemně zesvětluje a tónuje
  • 6% 20 Vol. - tradiční zesvětlení, tónuje přírodní světlé blond vlasy
  • 9% 30 Vol. - maximální zesvětlení, krytí bílých vlasů, zesvětlení přírodních světlých blond vlasů
  • 12% 40 Vol. – maximální zesvětlení, krytí přírodních bílých a šedých vlasů

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Vyvíječ smíchejte s přípravky na barvení, tónování a zesvětlování řady Schwarzkopf Professional Blondme v poměru 1:1. Směs aplikujte ihned po namíchání. Použijte dostatečné množství směsi pro dosažení perfektního krytí a nejlepšího stupně zesvětlení. Nevystavujte vlasy teplu pro urychlení působení barvy. Dbejte pokynů na příbalových letácích barvících krémů Schwarzkopf Professional Blond Me. Po aplikaci vlasy pečlivě ošetřete vhodným přípravkem na barvené vlasy.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Blondme Color