Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shotrevitalizační kúra pro mladistvý vzhled vlasů

1×
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot revitalizační kúra pro mladistvý vzhled vlasů
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot revitalizační kúra pro mladistvý vzhled vlasů
12 x 10 ml

Kód: SCW2156 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód mask15 a veškeré masky na vlasy nakoupíte s 15% slevou!

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot
Vlastnosti

Popis:
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot revitalizační kúra pro mladistvý vzhled vlasů vám poskytne dokonalou péči jako ze salónu. Silně koncentrované složení poskytuje dodatečnou péči pro zvýšení vitality vašich vlasů. Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot obnovuje mladistvost zralých vlasů a opravuje vlasové vlákno. Poskytněte vlasům ultra péči a obnovte jejich přirozenou dokonalost.

Účinky:

  • dodává vlasům vitalitu
  • obnovuje mladistvý vzhled vlasů

Typ vlasů:
Pro oslabené zralé vlasy.

Jak aplikovat:
Smíchejte 1 tubu s libovolnou maskou nebo kondicionérem z řady BC Bonacure v množství 10 ml kůra + 15 ml maska nebo kondicionér. Pro dlouhé vlasy použijte dvě tuby a dvojnásobné množství masky nebo kondicionéru (20 ml + 30 ml). Naneste do délek a konečků ručníkem prosušených vlasů. Nechte působit podle doby působení zvoleného kondicionéru nebo masky.

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot