Scholl Velvet Smooth Regular Coarsekosmetická sada I. pro ženy

6×
Scholl Velvet Smooth Regular Coarse kosmetická sada I. pro ženy
Scholl Velvet Smooth Regular Coarse kosmetická sada I. pro ženy
Doprava zdarma
600

Kód: SOO01513 | Skladem

Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla regular + Extra Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla + Ultra Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla

Náhradní hlavice jsou kompatibilní ke všem strojkům od Scholl.

1
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.
Zásilkovna
pondělí 7. 12. 2020
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Scholl Velvet Smooth Regular Coarse

Sada obsahuje:

  • Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla regular
  • Extra Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla
  • Ultra Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Velvet Smooth Regular Coarse6