SchollExpert Care náhradní hlavice výhodné balení

8×
Scholl Expert Care náhradní hlavice výhodné balení
Scholl Expert Care náhradní hlavice výhodné balení
6 ks

Kód: SOO01513 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Náhradní hlavice jsou kompatibilní ke všem strojkům od Scholl.

Popis Scholl Expert Care
Vlastnosti

Pochlubte se krásnými chodily. Produkt Scholl Expert Care vám pomůže s domácí pedikúrou a vy tak budete opět nosit otevřené boty bez obav a s radostí.

Vlastnosti:

  • obrušuje tvrdou kůži na patách
  • odstraňuje ztvrdlou kůži na chodidlech
  • intenzivně regeneruje pokožku chodidel

Vlastnosti

Typ pokožky
zrohovatělá

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Expert Care8