Scholl Velvet Smoothnáhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty 3 ks
Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty 3 ks
3 ks

Kód: SOO1358 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Scholl Velvet Smooth

Popis:
Tři kusy náhradních hlavic do elektrického pilníku na nehty Velvet Smooth Nail Care Heads z portfolia renomované značky Scholl, který ve třech krocích pečuje o krásu nehtů rukou i nohou.

Elektronický systém péče o nehty Velvet Smooth™ s výměnnými hlavami pro pilování, broušení a leštění usnadňuje a zefektivňuje péči o přirozenou krásu rukou i nohou. S tímto inovativním elektrickým pilníkem jednoduše vytvarujete nehty, vyrovnáte a vyhladíte jejich povrch a dodáte jim nádherný lesk. S ergonomicky tvarovaným elektrickým pilníkem od značky Scholl budou vaše nehty vypadat zdravě a krásně zcela bez námahy.

Účinky:

  • piluje
  • brousí, vyhlazuje, vyrovnává
  • leští

Jak používat:
Pomocí tří různých výměnných hlav a dvou různých rychlostí elektrického pilníku opilujte nehty na rukou i nohou do požadovaného tvaru, obruste jejich povrch a vyleštěte je. Opakujte podle potřeby.

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Velvet Smooth