Scholl Velvet Smooth

koupel na nohy

Scholl Velvet Smooth koupel na nohy
Scholl Velvet Smooth koupel na nohy
150 ml

Kód: SOO1337 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Scholl Velvet Smooth
150 ml

Popis produktu Scholl Velvet Smooth

Popis:
Speciální koupel na nohy Scholl Velvet Smooth vám poskytne příjemnou relaxaci nohou po náročném dni. Koupel nohou obsahuje zelený kaviár a vitamin E pro dokonalou péči. Již po první koupeli Scholl Velvet Smooth budou vaše chodidla o poznání jemnější na dotek. Koupel nohou Scholl Velvet Smooth zároveň pokožku chodidel perfektně hydratuje a zamezuje jejími vysušování a popraskání.

Účinky:

  • hydratuje
  • vyživuje
  • pečuje o pokožku
  • přispívá k relaxaci
  • čisticí účinky

Složení:

  • zelený kaviár – vyživuje pokožku
  • vitamin E – zamezuje vysušení

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak používat:
Malé množství přípravku nalijte do připravené lázně s teplou vodou. Vložte nohy do koupele a nechejte koupel působit několik minut. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte na popraskanou nebo podrážděnou pokožku.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.