Scholl Velvet Smooth

kosmetická sada II.

Scholl Velvet Smooth kosmetická sada II.
Scholl Velvet Smooth kosmetická sada II.
Scholl Velvet Smooth kosmetická sada II.
Novinka
895

Kód: SOO01509 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: elektrický pilník na nohy Velvet Smooth + 1x náhradní hlavice Marine Mineral Roller + 1x náhradní peelingová hlava Peeling Roller + vložky do bot Extreme Heels

ks
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Scholl alespoň za 399 Kč a jako dárek dostanete svěží antiperspirant na nohy Fresh Step ve 150ml balení.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Scholl Velvet Smooth
| 895

Vlastnosti

Typ napájení
bateriový
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.