Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla + 2 náhradní hlavice

7×
Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla + 2 náhradní hlavice
Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla + 2 náhradní hlavice

Kód: SOO01511 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Scholl Velvet Smooth
Vlastnosti

Už nikdy se nebudete muset stydět sundat boty. Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth se postará o to, aby byly vaše nohy krásné a sametově hebké na dotek. Díky rotační hlavici s diamantovými krystalky snadno odstraníte ztvrdlou kůži z chodidel i pat. A to během pár minut, v pohodlí domova.

Použití pilníku je maximálně jednoduché a díky ergonomicky tvarované rukojeti se s ním snadno zachází. Funguje na 4 AA baterie, které lze kdykoliv snadno vyměnit.

Vlastnosti:

  • šetrně a efektivně odstraňuje ztvrdlou kůži z pat a chodidel
  • s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro snadnou manipulaci
  • hlavice obsahuje jemné diamantové krystalky
  • poradí si i se silně zrohovatělou kůží
  • snadná výměna náhradních hlavic
  • funguje na čtyři AA baterie
  • lze snadno omýt  

Jak používat:
Jemnými krouživými pohyby přejíždějte pilníkem po ztvrdlé kůži  

Vlastnosti

Typ napájení
bateriový

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Velvet Smooth7